Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta már a Dexter 8. évad...

Ki látta már a Dexter 8. évad 8. részét?

Figyelt kérdés

Férjem kicsit le van maradva, még a 6. évad elején jár és már nagyon bosszant, hogy nincs kivel beszélni róla, találgatni, megvitetni az új évadot:)

Szóval ha valaki már itt tart érdekelne az eddigi vélemény, találgatás az utolsó 4 részt illetően, stb.

Főleg az foglalkoztat most, hogy ki a fene lehet az agysebész (természetesen :) ) meg hasonlók.Szóval írjon aki már itt tart:)



2013. aug. 21. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én épp most néztem, és wááh, durva volt. Nem is igazán tudom, hogy mit gondoljak. Neked van tipped?
2013. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira tudtam, h az uccsó 2 percbe belesűrítenek csomó sokkoló dolgot, h hihetetlen :)))

Nem tudom, elvileg fog benne játszani a Liev Schreiber is, nem tudom még melyik részben bukkan fel, nekem ő tökéletes lenne pl főgonosznak, mármint az agysebésznek.De hogy a film szempontjából ki ő, kinek a kije az komoly fejtörést okoz.Szerintem még a doktornőről is derülnek majd ki érdekességek.

Most amin filózok, h aki kinyírta a kissrácot a végén az honnan tudott annyi mindent, miért akarta ráverni a szomszéd csaj meggyilkolását stb...gondolom azt akarta, h Dexter nyírja ki a gyereket, nem hiába csempészte a csaj körme alá a vérét...ez nem jött be...most ugye a magánnyomozó is folytatja a nyomozást Hannah ügyében, a csaj meg itt maradt Dexterrel...Deb úgy fest visszamegy zsarunak...eléggé bonyolódik a szitu és már csak 4 rész.Te mire jutottál?

2013. aug. 21. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Joey nagyon gyanús Cassie meg esetleg a kissrác megölésében, és biztos, hogy Dr.Vogelnek is lesz még szennyese kiterítve.

Hannah-nak viszont nagyon örülök, és valamilyen szinten Debnek és a főnökének is szurkolok. Amugy az a pasi szerintem rá fog jönni Dexter(ék) titkára.

2013. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utálom, hogy ilyen kiszámíthatatlan ez az évad. Vagyis inkább imádom xD
2013. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaja, Joey-on én is erősen filózok, de valahogy nehéz elképzelni, hogy agyonverjen valakit...a sz..rkavarást még kinézem belőle, de egy ilyen részletesen eltervezett és véghezvitt gyilkosságot nem.

Oké, érdekében áll ráverni egy gyilkosságot a srácra (vagy többet), hisz ha bebizonyítja akkor ő lesz a jó nyomozó, stb.

De nézzük végig: valaki agyonverte Cassie-t.Ez a valaki közben megrongálta Zach kocsiját, hogy a vérét elrejthesse a csaj körme alá és ráterelődjön a gyanú (és érezhető, hogy tudta, hogy Dexter fogja megtalálni a vért, emiatt gondolom számított rá, hogy kinyírja a srácotami ugye nem jött be).

Tehát valainek az volt a célja, hogy a kissrác meghaljon.

Nem jött be a terv, ő maga nyírta hát ki...az agysebész módszerével.

Adódik a kérdés, hogy miért?Mi vizet kavarhatott volna nála Zach?Kevesen tudnak Dex sötét életéről, őket ki is lőhetjük szerintem.

Tehát az a lehetőség, hogy tudta és nem akarta, h Dex kiképezze a kissrácot, itt megdőlt.

Az is lehet, h Zach fenyegetést jelentett rá nézve, tehát ismernie kellett a srácot, ahogy Dextert és Dr. Vogelt is, hisz ő az agysebész aki Zach felbukkanása előtt is szívatta agyba-főbe Vogelt, aztán már Dextert is.

Megfordult bennem valaki Zach családjából (esetleg az apja?Róla nem tudunk egyelőre sokat, bárki lehet).

Gyanús még Cassie pasija is.

Látta már Zach-et, gyanús is lehetett neki akár, jó alany arra, ha ő vmiért agyonveri a csajt rákenje a kissrácra.

Itt se találok a miértre magyarázatot, de nem is tudom őt elképzelni az agysebésznek (bár anno a nyúzóról se gondoltam volna a 3. évadban, h ő lesz az) :D

Lehet sáros a pasi, de nem, nem hiszem, h ő lenne.

2013. aug. 23. 09:32
 6/7 A kérdező kommentje:

Roppant gyanús Masuka lányának a felbukkanása is, biztosra veszem, hogy okoz még meglepetést...talán valakinek segít vagy nem tudom...

Még mindig affelé hajlok, hogy a Liev Schreiber lesz a főgonosz ha méltóztatik már felbukkanni végre, de, hogy sokan sárosak és sok emberről derül ki ez-az az tuti.

Igen, szerintem is rá fog jönni a Deb (most még) főnöke, hogy mi van Dexterékkel.

Viszont az sem kizárt, h pont Batista fog rájönni.

Pont mert ő eddig nem sok vizet kavart, viszont a legutóbbi emlékem a LaGuerta halála utánról, hogy nála vannak a cuccai amiket NEM dobott ki, vagyis ott kell legyen a meghatalmazás is, hogy ellenőrizheti a Deb és Dex telefonjait, hol jártak anno mikor a világvége gyilkos "felgyújtotta magát"....Ha ezt valahogy észreveszi és felkelti a gyanúját....6 évadon keresztül SENKI nem tudott Dexről semmit és nem is gyanakodott rá (aki igen az meghalt-Dokes, Lila, Migel, Laguerta...)

Aztán megtudta Deb, Hannah, Vogel, Zach....utóbbi már halott.Viszont túl sokan tudnak már Dexről mindent...

2013. aug. 23. 09:40
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez az évad egy hatalmas csalódás volt... Dexter alig ölt benne, az egész az érzelmeire volt kihangsúlyozva, ami egyébként ELVILEG nincs neki! Maga az agysebész karaktere, és szerepe tetszett, jó ötlet, volt, de maga az évad nagyon halvány, és meg se közelíti a többit, pl: a negyediket, vagy az ötödiket.
2013. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!