Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Klasszikus Doctor Who fanok,...

Klasszikus Doctor Who fanok, melyik a kedvenc részetek?

Figyelt kérdés
Láttátok az összes régi részt? Melyik volt a kedvencetek? Miért? :D

2013. aug. 21. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Elég kevés ember látta az összes régi részt, hiszen még a bbc-nek sincs meg mindegyik epizód
2013. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tamka válasza:

Hát,ez egy felettébb nehéz kérdés,de ha feltétlenül ki kéne választanom egy részt a 26 évadból,ah...legyen ,talán a Pyramids of Mars ,4.Doktor -Sarah Jane Smith rész,merthát nagyon erős a történet maga,a színészek is brilliánsak,és valahogy annyira egész ,teljes képet kaptam ,ebből az egyetlen egy részből a 4.Doktor személyiségéről,ami egészen lenyügözött.

Nagyon tetszett ,továbbá az ,hogy végre az agyonstrapált,de persze szuper gonosz Dalekok és Kiborgok(Cyberman) mellett végre egy igazán ütös,erős ellenséggel kellett szembenéznie a Doktornak,ez az idegen pedig nem más minat Sutekh- A Pusztító.

Ha szereted a történelmet,(mint én) akkor ez a rész ,csak ráadás hiszen jó részt az Egyiptomi mitológiából merítkezik.Misztikus.Brilliáns.Félelmetes.Ősi.Teljes.Új.

Szóval ezért ,,ha muszály választanom a 26 évadból egy részt ,,

a kedvencem,talán.

2013. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy szörnyen nehéz kérdés, pedig én csak Hartnell epizódjait néztem végig. Néhány a legjobbak közül:

The gunfighters (egy nagyon vicces epizód)

The daleks' masterplan (két kísérő is elhullik, és meglehetősen pörgős a cselekmény)

The space museum (itt indul el először a sorozat hülyéskedős szála, ami rendkívül szórakosztató a továbbiakban)

The edge of destruction (először esik szó a TARDIS különleges képességeiről, a Doktor megfenyegeti kísérőit, hogy kihajítja őket a semmibe)

Meg még a Keys to Marinusban vannak érdekes dolgok (van olyan epizód, amiben nem szerepel a Doktor!)


De nagy kedvencem a Dalek invasion of Earth. Ebben az epizódban van utoljára jelen a Doktor három eredeti kísérője, Barbara, Ian és Susan, a Doktor unokája. A dalekok által uralt Földön járunk, hullanak a statiszták, elcsattan a sorozat legelső csókja (piszkosul meglepődtem), aminek következtében Susan a Földön marad, hogy szerelmével, Daviddel élhessen tovább. (Igazából a Doktor kizárja a TARDIS-ból elbúcsúzik és elhajt.) Susan volt a kedvenc kísérőm, nagyon csinosnak találtam, ;) nagyon szomorú voltam, amikor kiszállt.

2017. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!