Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Szulejmán c....

Mit gondoltok a Szulejmán c. sorozatról? Hogyan fog véget érni? Mi lesz a 4évadban? Ti mit tudtok a sorozatról?! Mindenki mondhat bármit, kíváncsian hallgatom?! Sok cselekményen fognak változtatni, Hürrem visszatér?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 21:44
 1/8 Kunigunda1129 válasza:

Én is szeretem a Szulejmánt! Én nem szoktam azon gondolkodni hogy mi lesz a végén meg ilyesmik inkább mindig csak a következő epizódot akarom mindig megfejteni!

Azt szeretem benne hogy vannak olyan részek amikor csak néznek egymásra és akkor szavak nélkül is megérted hogy mit gondolnak vagy hogy mit akarnak egymásnak mondani!

2013. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod az Oszmán történelmet, valamint a színészek által alakított történelmi személyek életrajzát, akkor kiderül. Az egész sorozat alapja a valóság. Alapvetően nem írják át a történelmet, csak szerelemmel és intrikával fűszerezik azt, hogy érdekes legyen. Megsúgom a valóságban nem voltak ilyen szépek az emberek. Szulejmán például kimondottan kövér volt. Hürremről pedig azt tartották, hogy gyönyörű, de elől deszka, hátul léc.
2013. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha annyira kiváncsi vagy menj fel a legnépszerűbb videómegosztóra a youtube-ra és nézd meg ott. Én már tudom mi hogyan lesz :P Mi lesz Leóval, mi lesz Hürremmel és mi lesz Szádikával és ..... ;)
2013. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt addig én is tudom hogy-hogyan lesz a 3évadig. Leo meghal Ibrahim miatt, Szádika megakarja ölni a szulejmánt de nem jön össze, aztán ő is meghal, a matrakos öli meg úgy ahogyan a hárem hölgyeket kell kivégezni, de ezt most Szerdán láthatjuk!!! Én arra vagyok kiváncsi hogy a 4évad hogyan lesz!:) Mert nagyon sokat változtatnak a történelmen, a cselekményeken! Ezt az első 3évadban észre lehet venni!!!
2013. szept. 2. 20:54
 5/8 anonim válasza:
100%
..hát igen. Nem valami eredeti. És a valóságban Hürrem ölte meg a Szulejmánt, mert sose bocsájtotta meg neki, hogy leigázták a népüket. Gondolom nem ez lesz itt a sztori vége. Végül is kicsit kellemetlen a törökökre nézve.
2013. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban Szulejmán betegségben hal meg Szigetváron.
2013. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen Szulejmán Szigetváron halmeg a magyarokkal való harc alatt, ahol végülis le győztek minket, így szép halála volt!:/
2013. okt. 6. 17:35
 8/8 anonim válasza:
A mostani hürrem a fiatal eltünik majd visszajön de már új szinêsznő lesz. Hürrem és Szulejmán kibékülnek, Hürrel halálos beteg lesz amit titkol Szulejmán elöl, majd a szümbül elmondja, hürrem a befejező részek előtt kb 6 résszel bal meg, miközbe Szulejmán verset mond neki. Mikor meghal megáll a világ, hürrem nélkül nincs élet. Megváltozik a birodalom szulejmán többé nem az igazi, amúgy Hatice, Ibratim meghalnak, Hatice öngyilkos lesz, Ibrahimot megölik a Hürremnek köszönhetően. Maidevrant vagy megölik vagy elmrgy, musztafa mehmet meghal, chiangir meghal, Szelim beyatit harcolnak majd szulejman halala utan Szelim a szultan. Nigar leugrik, mihrimah rusztem pasaval osszehazasodik es lesz egy gyerekuk. END
2015. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!