Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a rész a medicopter...

Melyik az a rész a medicopter 117-ben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt hiszem hogy kb két részben adták le de lehet hogy többen. Az erdőn át menekülnek és valaki lő rájuk persze egy beteg is van velük. É úgy emlékszek hogy a vége felé Thomas,Peter és Michael a váluknál összekarolnak és eldőlnek a fűben

#sorozat #német #meddicopter 117
2013. aug. 24. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én láttam az összeset, de ilyenre nem emlékszem.. konkrétabban nemtudod?? :)
2013. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem
2013. aug. 27. 08:53
 3/5 anonim válasza:

Nem tudom, nézd meg ezt: [link]

Oda van tekerve ahhoz a részhez, amikor Thomas és Michael eldőlnek a fűben, úgy másoltam ki az URL-t.

Igaz hogy nem nagyon stimmel, amit leírtál de nézd meg, hátha rosszul emlékeztél. De lehet hogy egy másik rész.

2013. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam. :(. Mert az erdős üldözés az biztos hogy volt benne.
2013. szept. 3. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen rész tényleg, én emlékszem rá. A fiatalabb fickó leütötte vadászat közben az idősebbet, mert az rájött, hogy a másik adót csal. Utána kihívta a mentőket, mikor odaértek eljátszott egy bokaficamot, hogy el tudja rontani a rádiót. Ezért a hegyen kellett éjszakázniuk, azt mondta, hogy tud egy erdei faházat, amit nem jelölnek a térképek, de ez se igaz. Arra játszott végig, hogy az öreg ne élje túl az éjszakát, pl. nem is lélegeztette rendesen, nem mondta meg, hogy cukorbeteg, stb. Peter, Thomas és Michael volt ott, rájöttek persze, hogy mi történik meg a csapat is keresni kezdte őket. Hajnal felé kezdett el lövöldözni rájuk a fickó, de addigra a többiek már úton voltak és végül szerencsésen megoldódott a dolog.

II. évad 9. rész, minden stimmel, ami leírtál, viszont a fűben eldőlés az nem ebben van.

2017. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!