Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez dorama vagy koreai...

Melyik ez dorama vagy koreai film?

Figyelt kérdés

A KBS World-ön láttam egy kis részt belőle, de nem volt időm végignézni, pedig érdekelne, de a címét nem tudom.

Amit láttam belőle:

Egy eléggé duci csaj vár a parkban egy srácra, aki randira hívta, de a srác nem megy el, és az eső is esni kezd, de a lány még órákig vár. Másnap a lány a munkahelyén odamegy ehhez a sráchoz, és megkérdezi, hogy miért nem ment el a randira, mire a srác azt mondja, hogy ő nem is hívta el.

Utána a lány meghallja, hogy a liftben róla és erről a srácról beszélget néhány munkatársa, és itt kiderül, hogy az egyik csaj hívta el a srác nevében a lányt, és éppen azon röhögnek, hogy milyen hülye volt a duci csaj, hogy azt hitte, hogy az a helyes srác randira hívta.

Később az anyja felhívja a lány, hogy hazafelé menjen el bevásárolni (az anyja keze el van törve), és a lány a vásárlás közben leül fagyizni. Miközben fagyizik, arra megz az anyukája és az anyja barátnője, és az anyja barátnője meglátja a lányt, és mindenféle ronda dolgokat mond róla, mert nem tudja, hogy az a barátnője lánya.

Ennyit láttam belőle, plusz még annyi infóm van, hogy a duci lány nevében talán van Ji vagy Jin... :D



2013. aug. 25. 10:50
 1/3 anonim válasza:
fogalmam sincs, de ez engem is érdekel :DDD
2013. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk. :D
2013. szept. 1. 18:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam! A Love And War 2 egyik része volt (The War On Fat). Itt meg lehet nézni angol felirattal. ^^

http://www.youtube.com/watch?v=bbg4klDNxZk

2013. szept. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!