Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan koreai dorama-t ami FENN VAN A NETEN, MAGYAR FELIRATTAL? (ráégetett felirattal)

Figyelt kérdés

már láttam neheny doramat (-heartstrings -playful kiss -boys over flowers -you're beautiful -hanazakari no kimitachi e -dream high1 -koizora -personal preference) valszineg kihagytam egy-kettot de mar egy ideje nem találok az elvarasaimnak megfelelo doramat ami fenn van a neten egetett felirattal.. csak annyi kell igazábol h a pasi jol nezzen ki ha lehet és romantikus legyen(ha a pasi nem is álompasi kibirom csak ne legyen csunya hisz már az edig látottak kozul is volt nem tokeletes kinézetu) és legyen humorors.

tudnátok nekem segiteni h irtok egy pár doramat ami szerintetek jo es romantikus es fenn van a neten? kerlek irjatok vagy linkeljetek bármi! :)

ha segitetek akkor elorre is koszon a rászánt idotoket! KOSZONOM (maiket láttam tdom h nem mind koreai johet japan is..)



2013. júl. 12. 12:59
1 2
 1/12 anonim válasza:

extravagant challenge ? azt láttad? ha nem itt a linkje: [link]

Mondjuk ez nem koreai dorama, hanem taivani,de a szereplők koreaiak, japán nevekkel !!! xDDD

2013. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi , igen ebbe mar beleneztem... de abbahagytam mert nem birtam a beszedet..:// valami olyat szeretnek amiben vagy japanul de leginkabb koreaiul beszelnek..
2013. júl. 15. 16:58
 3/12 anonim válasza:
aakoor esetkeg az ikemen desu ne? az a japán You're beautiful
2013. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt sajna nem taalom a neten.. letolteni meg nem tudok..... szval olyan kene ami magyar felirattal fonn van a neten...!! legyszi aki tud irjon mert mar kivagyokxd anniyra szeretnek ujra az ilyenn sorozatok ala kerulnom(hangulatilag) :DDD
2013. júl. 25. 13:15
 5/12 anonim válasza:
Bocs, mikor még irtam fent volt az indavideon, de mostmár én is látom h letörölték. Bocsi!!!
2013. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehogyis semmi!:) inkabb koszi h egyaltalan szantal a jerdesemre idot:)
2013. aug. 5. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz ilyet találni mert csak nagyon kevés magyar feliratos doramát lehet megnézni onlne. Csak akkor tudnál doramákat nézni ha torrenttel letöltenéd őket és a feliratot :( de én régebben itt keresgéltem :) :

[link]

2013. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a Panda And Hedgehog-ot kezdtem el nézni, nekem tetszik.:3 Indavideón fent van az első 8 rész
2013. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

- You've fallen for me

- Hallom a hangod!! egy isten volt ez a dorama...

- City Hunter még feltöltés alatt, de eddig nagyon izgi

- Marry me Mary *-*

Egyébként a dream high-et hol nézted??

2014. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja, meg az Extravagant Challenge... bár az kínai, de nagyon jó. a japán Skip Beat c manga alapján készült ;) a 9-es válaszoló voltam megint
2014. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!