Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Piton nyert egyszer szerencse...

Piton nyert egyszer szerencse lét nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Úgy tudom h amikor Piton még diák volt ő nyerte el a Felix felicis-t.ha ez így van akkor miért nem vette be miután összeveszett Lily-vel?Kibékülhettek volna,még akár öszze is jöhettek volna.Ha jól emlékszem sehol sem említik h Piton valaha bevette volna a főzetet. Szóval miért nem használta?

2013. aug. 26. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha jól tudom egy óra után elmúlik a hatása.Nem emlékszem már pontosan hogy hogyan is történt :(
2013. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A könyvben Lumpsluck azt mondta h 12 órára elég.De Piton is kapott egyszer szerencselét.Szóval akkor miért nem arra használta h kibéküljön Lily-vel?
2013. aug. 26. 13:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad ezt?
2013. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Amikor a szerencselét készítették meg amikor Harry bevette de nem az egészet mert úgy gondolta h elég neki néhány óra szerencse és nem kell neki egyszerre az egész adag.Meg Lumpsluck a filmben is mondta h eddig egyetlen diák kapta meg ezt.És ki más mint a Félvér herceg?Bár lehetett Tom Denem is...
2013. aug. 27. 09:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Hogy a filmben mit mondanak, az nem számít. A könyvben szerintem nincs ilyen.
2013. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ok.akkor egyedül Harry kapott szerencselét?Piton sose?
2013. aug. 27. 13:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt róla szó, attól még lehet, hogy kapott. De Felix Felicis csak a randi hozza össz, csodát nem tesz. Ha Lily nem akart Pitonnal lenni, akkor ez sem segített volna. Harrynek azért sikerült, mert meg volt benbe a képesség, hogy hatássla legyen Lumpsluckra, a szérum miatt csak azt érezte, hogy hova kell mennie.
2013. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt a szerencselét Harry anyja, Lily kapta meg, nem? Azért hiszi Lumpsluck hogy Harry az anyjától örökölte a tehetségét, pedig csak puskázott a könyvből.
2013. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
nincs is olyan, hogy szerencselé, Felix Felicis van, és nem volt szó arról, hogy korábban ki kapott.
2013. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben is volt mikor szerencselének hívták...
2013. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!