Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Piton nyert egyszer szerencse...

Piton nyert egyszer szerencse lét nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Úgy tudom h amikor Piton még diák volt ő nyerte el a Felix felicis-t.ha ez így van akkor miért nem vette be miután összeveszett Lily-vel?Kibékülhettek volna,még akár öszze is jöhettek volna.Ha jól emlékszem sehol sem említik h Piton valaha bevette volna a főzetet. Szóval miért nem használta?

2013. aug. 26. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem emlékszem, hogy a könyvben lett volna rá célzás hogy a Piton kapott volna ilyet, de ha kapott is lehet hogy már elhasználta vagy hogy akkor amikor összevesztek még nem volt meg. De persze az is lehet hogy mivel olyan szerencsétlen volt a többiek -mondjuk a James meg a Sirius-

elvették tőle. Vagy mondjuk elfelejtette. D e számtalan lehetőség van hogy miért nem.

2013. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De Felix nem segített volna ebben. Attól még nem szeret bele Lily. Mindenki megtartja a szabad alaratát, Felix nem kényszeríti õket semmire. Csak abban segít, hogy jókir legyen jó helyen meg hasonlók.
2013. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Aha értem köszi.De azért olyan rossz hogy Piton nem békült ki Lily-vel.:(
2013. szept. 12. 19:16
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Denem nyerte meg a FF-t, és arra használta, hogy Lumpit kikérdezze a horcruxokról.
2014. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Én már vagy tízszer végig olvastam az összes kötetet, de sehol nem találtam rá utalást, hogy Piton valaha is ivott/nyert volna Felix Felicist. De mivel ő a bájitalok mestere, ha akarta volna akármikor el tudta volna készíteni magának.
2014. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ok,csak azért gondoltam h ő kapta mert azért csak bájitaltan tanár,és abból mindig jó volt.De most már értem ,köszi a válaszokat!
2014. ápr. 6. 21:20
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
de a könyvben is kapott piton szerencselét
2014. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
de a könyvben is kapott piton szerencselét csak lehet hogy nem abban az osztályba
2014. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!