Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért olyan nagy divat manapsá...

Miért olyan nagy divat manapság régi,60 évvel ezelőtti filmeket rossznak beállítani?

Figyelt kérdés

A legtöbb Avataron felnőtt pistike szerint nevetséges a látványvilága Ed Wood filmjeinek, hát könyörgöm, 60 évvel ezelőtt még nem volt CGI és akkori szemmel nézve sikeresek és jók voltak a filmjei. Ráadásul Ed Wood rendkívül tehetséges volt, ugyanis rendezőként, forgatókönyvíróként és vágóként dolgozott egyszerre! Ami nem kis teljesítmény. Ma ki képes ilyenre? Egy ócska dalszöveget is legalább 4-5 ember ír.

Mi lesz a folytatás? A közel 50 éves Egri Csillagok című filmet is elkezdik a legrosszabbnak beállítani csak azért, mert abban a korban nem voltak lehetőségek a CGI-re? Ed Wood a mai napig ismerős név, az életéről film is készült, jelképezve, hogy mekkora tehetség volt a filmszakmában.



2013. szept. 5. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az beszél helyesírásról, aki maga se tud gépelni. :D


Tsukamoto Shinya, Robert Montgomery, Kobayashi Masaki, Carol Reed ..


Őket is fel lehetett volna sorolni. A különbség annyi, hogy a többi kommentelő nem ennyire fellengzős sznob , mint Te. Minden válaszodról lerí a fellengzősség, és valamilyen érthetetlen oknál fogva azt hiszed, hogy Te szolgáltatod a megváltást a többi embernek. Nagyon el vagy tévedve. Nevek puffogtatásával és semmiféle érveléssel nem mész sokra. Sőt. A válaszaid szinte mindig használhatatlanok, hiteltelenek, és alig tartalmaznak neveken kívül bármiféle információt.


Bár a fentieket sokan mondták már neked, én mégis leírtam, mert az ilyen viselkedés ellen fel kell lépni. Kevés ocsmányabb van az interneten, főleg az ilyen névtelen trolloktól.

2013. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Továbbá, ha Ed Wood szeritned ennyire zseniális, kíváncis vagoyk, hogy Bergmannt, Hotchcockot, Polanskit, Coppolat, Cubrickot, Wilder, Chaplint, Langot..."


Ja ez lett volna, az érvelés? Nekem inkább felsorolásnak tűnik. Amúgy Kobayashit felsoroltam, látom figyeltél.


Na meg az is vicces, hogy azzal érvelsz, hogy őt is meg őt is fel lehetett volna még sorolni, noha épp a felsorolások ellen vagy. Azért jó, hogy így pang itt a ráció.

2013. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 18:32


Miért az én felsorolásommal érvelsz? Hogy jönnek azok ide? Miért nem a saját válaszoddal és a "partneredével" vitázol?


Már cska azért is, mert én a neveket egy kérdéshez írtam -.-'.

2013. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

54%-os, tudom, hogy irritáló lehet Osváth Zoltán barátunk viselkedése, de nézd el neki, nem tudja mit beszél.


Váltottam vele jó néhány privát üzenetet, ahol azt állította, hogy országos bajnok és megválasztották a városa sportolójának. Azt persze mára elfelejtette, hogy milyen sportban és hogy hol lakik.


Mostanra jutottam el oda, hogy nem vitatkozok vele.

Szánalomra méltó szegény.

2013. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

90% hidd el nem veszi észre


cazal, most még örülök is hogy kiírod a nevem, mert aki ismer tudja, hogy nekem azok megvoltak, nem vagy te hülye gyerek

2013. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jól van fiam, ülj le, 1-es!
2013. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!