Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dexter való 13 éves gyereknek?

A Dexter való 13 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Nem a Dexter lab-ra gondolok!
2013. szept. 6. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát, szerintem unalmasnak találná, de amúgy belevághat.
2013. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy normális világban nem, a mi jelenlegi világunkban simán.
2013. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne...
2013. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én körülbelül annyi voltam amikor ment a tévében és néztem.
2013. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki nemet mondott: miért?
2013. szept. 7. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert egy pszichopata gyilkosról szól, aki feldarabolja az áldozatait?
2013. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha érdeklik az effajta témák vagy már elég érett, akkor a mai világban igen. Amúgy én is azt mondanám, hogy nem, de ha mondjuk a gyerekemről lenne szó és látnám, hogy nagyon szeretné nézni ezt a sorozatot, mert ezt találja izgalmasnak, vagy csak kíváncsi rá, akkor engedném. Ha túl sok lesz neki, akkor előbb-utóbb úgyis elmegy tőle a kedve és inkább nem nézi. Annyira pedig nem durva, hogy normális emberben nagy kárt okozzon, nagyon szélsőséges eset kellene ahhoz.

Csatornaváltogatás közben is bele lehet futni hasonló jelenetekbe, nem hinném, hogy akkora megrázkódtatás érné, ha elkezdené nézni.

De miért kérdezed? Könnyebb lenne válaszolni, ha tudnám, hogy te ki vagy (aki szeretné nézni, vagy esetleg akinek a rokona szeretné, vagy már nézi is stb.).

2013. szept. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!