Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A MAMA című horrorfilmen...

A MAMA című horrorfilmen egyedül én röhögtem?

Figyelt kérdés
Pontosabban a vége az, ami megnevettetett. Valaki elmagyarázná nekem, hogy MI történt azokban a bizonyos utolsó jelenetekben? :D Mert az egész olyan illúzióromboló volt, inkább illett volna a befejezés valami Disney Pixar animációs filmbe, mint ebbe a "horrorba". Komolyan, kapkodtam a fejem és nem tudtam eldönteni, hogy min röhögjek jobban. (Egyébként a véget leszámítva tetszett a film.)

2013. szept. 9. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a végjelenet tényleg eléggé elcseszett lett. Bár tetszett, hogy nem teljesen boldog a befejezés, és a kisebbik csajt ROHADTUL GYŰLÖLTEM, ennek ellenére nem nyugtatott meg, hogy magával viszi az ocsmányság. :D


Alapjában véve viszont nem rossz a film, kellően ijesztő ott ahol kell, de nem emelkedik ki a többi hasonló alkotás közül semmivel.

2013. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is röhögtem a végén. Mi öten néztük. Ebből 2 elkezdett sírni, 2 nyugodt maradt, én röhögőgörcsöt kaptam(Nekem a film nagyon nem tetszett). Az utolsó jelenetet én valahogy úgy magyaráznám, hogy mama békére talált és békében nyugodott volna, de a kislány nem akarta, hogy elmenjen ezért utánakiabált. Gondolom mama nem bírta őt elhagyni, ezért magával vitte.
2014. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a végén én is röhögtem barátnőmmel együtt a másik pedig sikoltozott

de olyan volt a vége mint egy akrobata bemutató xd

2014. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!