Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha elkészül az animációs...

Ha elkészül az animációs filmem, hogy tudnám elérni hogy sokan megnézzék?

Figyelt kérdés

A filmhez weboldal készülőben van. (persze hogy olcsóbb legyen, .tk domain-el hisz az ingyenes).


Ha elkészül egy wikipédia cikket készítt az egyik ismerősöm (mint ami a filmek egyrészének is van).


Ue az ismerősöm anyanyelvi szinten beszél angolul, ő angol feliratot is készítt majd.


A fő kérdés, hogy hogy tudnám majd növelni a nézettséget? Vagy elérni azt hogy beinduljon.


Bármi ötlet jöhet.


30perc körüli animációs kaland vígjáték féle.


2013. szept. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Reklám , pl yt-videósok akiket néznek is , hogy beszéljen róla vagy csináljon ő olyan részt , hogy felcsigázza a nézőit , hogy megnézzék.Esetleg animációkkal foglalkozó oldalakra felrakni/belinkelni. Fórumokon a hirdetni .

De a lényeg , ha jó az amit csináltál akkor beszélni is fognak róla és mondják majd ismerőseiknek , hogy megéri megnézni.Szerintem ez a legjobb reklám.

2013. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fórumok jó ötlet, és több animációval foglalkozó oldal. Ha tényleg jó, amit csináltál, akkor bepróbálhatod, hogy valaki nagy nézettségű felhasználónak elküldöd, hogy nézze meg, és ha gondolja, akkor adjon egy véleményt róla, és ha tetszik is neki, akkor foglalja videóba. Gondolok én itt most magyarra, és angolra egyaránt.

Szóval hajrá!:) Majd ha meglesz, akkor én is megnézem:D szeretem az ilyen munkákat:)

2013. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Okés. Köszi :)


szerintem 2014 január-február körül lesz kész.


Persze én általába pesszimistán kalkulálok. De végül kellemesen csalódok :D

2013. szept. 11. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt youtubera töltöd fel? Amúgy megkérhetsz nagyobb videósokat, hogy reklámozzák az animációs filmedet, sok videós van aki szerintem ingyen is elvállalná, persze ha elég jól sikerült, amúgy érdekelne engem is mert én is animációval foglalkozom :)
2013. szept. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, majd youtubra rakom fel.

Ha kész lesz, szólok nektek :)

2013. szept. 12. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!