Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Avengers, bosszúállók...

A The Avengers, bosszúállók című film melyik filmekből lett összerakva?

Figyelt kérdés

A Tor ugye világos, a Hulk is egyértelmű számomra, Vasember hát azt imádom, az Amerika kapitányt is láttam, de ki az a nyilas fickó illetve a kis vörös?

Azokat is szívesen megnézném.

Válaszokat előre is köszi :)


2013. szept. 12. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sólyomszemnek és Fekete Özvegynek nem volt saját filmjük, előbbinek a Thor-ban volt rövid szerepe, utóbbi a Vasember 2-ben játszott egy viszonylag fontosabb mellékkaraktert.
2013. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Akkor megnézem újra ezt a kettőt mert úgy látszik túl rég néztem.
2013. szept. 12. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Érdemes lenne utánanézned a képregényeknek, és az animációs filmeknek is, sok mindent megtudhatsz belőlük - kik a ŰBosszúállók tagjai... -, arról nem is szólva, hogy nem egy kiváló darab készült.

2013. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szabad beleugatnom, a képregényeknek csak kis része játszódik a mozis univerzumban (a filmek előtt/között kiadott hangulatfokozók/háttérsztorik), a legtöbb igaz, hogy (több tucat másikon kívül) ezeket a karaktereket szerepelteti, de jár hozzájuk 52 (eredeti Marvel Univerzum) vagy 13 (Ultimate) év háttértörténet. (Bár a Marvel Now! óta az előbbit próbálják újoncok számára is könnyen befogadhatóvá tenni) Egy filmesnek az Avengers Assemble az igazi beugró, azt kifejezetten az ő kedvükért indították, az ottani alapcsappattal kezd a sorozat.
2013. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Szeretem az ilyen tudattágítást :)
2013. szept. 12. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!