Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz tobb resze az Alkonyatnak?

Lesz tobb resze az Alkonyatnak?

Figyelt kérdés
koszii eloree iss :))

2013. szept. 16. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat koszz ezz szomoruu :((
2013. szept. 18. 14:50
 3/7 puszedlicskee válasza:
Elvileg az Alkonyatnak lett vona még egy része a Mhinding Sun, de Stepheni Meyer ( aki írta) , abba hagyta a könyvet a felénél 2008- ban mert valaki kirakta a netre a félkész művet.. Egy nyilvános videóba elnézést kért a rajongóitól és aztán saját maga rakta ki a félkész könyvet a blogjára..Most jelenleg új filmeket ír és a fiaival tölti az időt. Bár most úgy tűnik neki is hiánya van ... Úgy hogy valószínüleg 2014- ben készuül el a film.. Vagy a félkész könyvből vagy a teljes filmből. Akár hiszed akár nem, még egy könyvbe is beleírt a hölgy ( A light nightba) de ez a könyv nem kerül nyilvánosságra , amíg az Edward szemszögéből készült éjféli nap ( mindhing sun ) meg nem jeleni , amire viszont nagyon kicsi az esély! Alkonyat fan vagyok, erről sokat tudok, én is várom nagyon :(
2013. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
O nagyon koszii szurkoljunk egyutt !!
2013. szept. 19. 19:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsii hogy ide irok hat...az lenne hogy ...Nm tok tegisztralni a BigTorrentre mert Erdelyben lalkok es ha valaki regisztralna helyetem es csak azert hogy kennee par filmet letoltsek koszii eloere is irhatsz itt uzit nkm es es majd facebook cimet adok ha valaki valajaa koszii elore is :**
2014. febr. 11. 18:33
 6/7 anonim válasza:
2014. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Éjféli Nap linkét eltudom küldeni privátba :)
2014. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!