Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ijesztő film, ami alatt hozzá...

LePeDő kérdése:

Ijesztő film, ami alatt hozzá lehet bújni egy sráchoz?

Figyelt kérdés
Olyan horrorfilmet keresek, amit együtt megnézhetnénk és olyan ijesztő legyen hogy azt érezze át kell ölelnie... Tudtok ilyeneket?

2013. szept. 18. 17:16
 1/8 lola5858 válasza:
Én a Fűrészt javasolnám avagy a Paranormálaktivity is eléggé ijesztő! Sok sikert hozzá!
2013. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TRéka1999 ***** válasza:

Evil dead

Texaszi láncfűrészes gyilkos(inkább a kezdetek kezdete meg az örökség az mi tényleg ijesztő)

Sziklák szeme 1-2

Sinister


A fűrész inkább izgalmas meg undorító mint hogy ijesztő,legalábbis én nem féltem annyira pedig láttam mind a 8 részt, és előre szólok hogy a paranorma activyty nekem is tetszett csak abból is inkább csak az 1.est 4.est és a 3.ast ajánlom:)Az evil deadnek meg most nagy hírneve van:dd

2013. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sinister az tényleg jónak tűnik, köszönöm. Persze várnék még ötleteket, ha van. :)
2013. szept. 18. 17:43
 4/8 dozerman ***** válasza:

- The conjuring

- Insidious

Ezek még feliratosak, de parázós mind!

2013. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fluor Film
2013. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Há Egy kis filozófiája az alatt biza hozzá lehet, de szerintem futnátok mind a ketten vagy a Salo az nem ijesztő de hatásos .p muahaha A protestáns etika legyen veletek.p
2013. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bloody Mary vagy Átok :D
2013. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Haha velem szívnád nem ilyedek meg. Horroron nőttem fel. De a legjobb barátnőm a Fűrèszt nagyon nem szereti sem a Kört asszem van a Tükrök vagy mi a címe nem tudom pontosan, nèzd meg èn ettől nem csináltam össze magam, bár sokan igen. Muhaha
2015. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!