Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb: Az...

Szerintetek melyik a jobb: Az éjjel nappal budapest vagy a barátok közt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna kérdezned, hogy melyik a rosszabb. Én az előbbire szavaznék.
2013. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Barátok Közt unalmas, Éjjel-nappal Budapest pedig szánalmas. :/
2013. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátok közt. Az Éjjel nappal..-nak egy 1/10-et, a BK-nak egy 2/10-et adnék.
2013. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő valótlan.A ÉNB senki nem dolgozik,mégis tele vannak pénzzel.Szakmája 2 embernek van a 20-ból,de ha AdjUramIsten munka kell,rögtön talál,egy 200 ezreset,nem járnak be dolgozni,inkább otthon d×gn×k.A Barátok közt-ben mindig mindenkinek meghal valakije,aztán 10 rész múlva kiderül,hogy egy szemét k×cs×g volt,mert,mindenkit átvert,mindenkinek van egy eltitkolt gyereke,aki kamaszkorában kerül elő,mindenki megcsal mindenkit,mindenki összefekszik mindenkivel,és mindenki utálja Mikit....
2013. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 2 számú összefoglalta a lényeget !!Nekem mindkét műsorból bőven elég amit a reklámozásukból látok.A Barátok köztben bokszolnak és egy Bódi Margó szerű néni felrántja a blúzát....ÁÁÁÁÁ !! A másikat nem lehet minősíteni,rettegek,hogy a fiatalok ebből merítenek ötletet az életre
2013. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!