Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet normális feliratot...

Hol lehet normális feliratot letölteni az Odaát 5. évadához?

Figyelt kérdés
Mert amiket eddig letöltöttem, mind késett és igy nem lehet elolvasni..

2013. szept. 22. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak médialejátszók ahol lehet késleltetni vagy gyorsítani a felirat, elcsúsztatni.


A fájlok nevében benne van hogy melyik időzített egymáshoz. Ha azonos a név, akkor jó hozzá. Ha csak feliratot találsz és nem tudod vagy akarod csúsztatni, akkor olyan videót kell keresned ami hozzá készült. Például: LOL-hoz LOL, DVDRip-hez DVDRip, 720p-hez 720p, stb...

2013. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
KMPlayerben lehet késleltetni és gyorsítani a feliratot. De jól mondja az előző, attól függ, milyen videód van. Én a videót eztv.it-ről szedtem, a feliratot eg tvsubtitles.net-ről és működnek :)
2013. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ncore-on megnézed a hozzászólásokat akkor találsz hozzá feliratot. Nekem is ezzel az évaddal volt problémám, de ott találtam rá megoldást.
2013. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!