Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van-e magyar felirat az...

Maidem kérdése:

Van-e magyar felirat az Amerikai Fater c. sorozat első 6 évadjához? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Olykor egyszerűen rosszul vagyok a TV-s sorozatok magyar szinkronjától (pl. How I Met Your Mother) és mivel az American Dad! - nek az (eddig) utolsó 4 vagy 5 évadja úgysincs leszinkronizálva inkább eredeti nyelven nézném az első 4-5 évadot is. Az angoltudásommal még nem olyan szintű, hogy angol felirattal, vagy akár felirat nélkül nézzem.

Szóval ha valaki esetleg tud valami oldalt, ahol biztosan van az Amerikai Fater első 6 évadjához magyar felirat, vagy esetleg készít feliratokat az kérem szóljon.



2013. szept. 24. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yngve válasza:
Az így jártam anyátokkal még értem, de az amerikai fater szinkronja szerintem tökre el van találva
2015. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!