Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem néhány romantiku...

Írnátok nekem néhány romantikus és horror filmet?

Figyelt kérdés
Mármint, inkább olyanokat, amelyikben boldogok és szeretik egymást a végén, nem pedig meghalnak mint pl. a séta a múltba-ban vagy a forrest gump-ban... de azért jöhet olyan is:D a horror az semmiképp se legyen véres mert attól elájulokxD inkább olyasféle, mint a kör vagy a hírnök. szóval, ha lehet, ne a fűrésztxD
2009. nov. 6. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Romantikus:Micsoda nő,Oltári nő,A szív hídjai(személyes kedvenc),Angyalok városa,Minden végzet nehéz(másik kedvenc)

Horror ami nem véres nem jut eszembe:)

2009. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus: Édes Kis Semmiség, ennek happy end a vége, aranyos kis romantikus vígjáték:) Másik nagyon-nagy kedvencem a P.S. I Love You, ezen a filmen egyszerre bőgtem és nevettem nagggggyon tudom ajánlani.

Horror: Hívatlan Vendég (a Kör és a Disturbia rendezőitől), nagyon jó, én imádom, és nem vérengzős nyugi:). Hirtelen más nem jut eszembe, csak vérengzős horrorok, de ha valami beugrik, azt majd leírom.

2009. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
00:21-es vagyok. A romantikushoz az Igazából Szerelem ugrott még be.
2009. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jaj, nagyon aranyosak vagytok:) köszi szépen:D
2009. nov. 7. 10:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus: 27 idegen igen, Hirtelen 30, Nász ajánlat, Míg a Jackpot el nem választ, Benjamin Button különös élete

Horror: Fekete víz (igaz, ez thriller, de szerintem jó film:)), Hideg csontok (ez is thriller:D) Ennyi jutott eszembe ami nem öldöklős meg véres, az nem jut eszembe, esetleg még a Végső állomás (itt "balesetek" miatt halnak meg)

2009. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a nász-ajánlatot láttam, az tényleg tiszta jó volt, a többit pedig nagyon köszi:) nembaj ha thriller. azokat is szeressükxD
2009. nov. 8. 13:09
 7/13 A kérdező kommentje:
a végső állomást azt látta a bnőm, és abba vér van, szóval... jajjj:) ezt meghagyom a hidegvérű figuráknak:D azért köszi
2009. nov. 10. 20:27
 8/13 A kérdező kommentje:
*abban
2009. nov. 10. 20:27
 9/13 anonim válasza:

Két hét múlva örökké

Aludj csak én álmodom

Álljon meg a nászmenet

S.O.S. szerelem

A szerelem hullámhosszán

My girl

Apád-Anyád idejöjjön

Hat nap hét éjszaka

Távkapcs

2010. jan. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

romantikus: 50 első randi

horror: Gyerekjáték

2010. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!