Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem néhány romantiku...

Írnátok nekem néhány romantikus és horror filmet?

Figyelt kérdés
Mármint, inkább olyanokat, amelyikben boldogok és szeretik egymást a végén, nem pedig meghalnak mint pl. a séta a múltba-ban vagy a forrest gump-ban... de azért jöhet olyan is:D a horror az semmiképp se legyen véres mert attól elájulokxD inkább olyasféle, mint a kör vagy a hírnök. szóval, ha lehet, ne a fűrésztxD
2009. nov. 6. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Horror:


Kísértetjárás Connecticutban (a kedven horror filmem! Állítólag igaz történet alapján)


Az árva (a kiscsaj elég ijesztő benne, inkább thriller de nagyon jó)


Barlang (egyedül ne nézd meg, én elkezdtem, aztán kb a 10. percnél kikapcsoltam. Utána mert nagyon kíváncsi voltam rá meggyőztem a barátaimat, azóta is ezt emlegetjük)


Paranormal Activity ( az események lassan történnek benne, de iszonyú para az egész film)


1408 ( Stephen King)


Tükrök (annyira nem ijesztő, olyan tipikus horror, de vannak benne jó jelenetek)


Pokolba taszítva (nemrég ment a mozikba, nekem bejött)


Romantikus:

Juno (favoriton, a történet is nagyon jó,de a két főszereplő miatt is akik nagyon szimpik)

Kő kemény család

Mindenütt nő


Több most nem jut eszembe de még agyalok :)

2010. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
a távkapcsot láttam, a többit köszi:P
2010. jan. 21. 18:16
 13/13 A kérdező kommentje:
hát... az árvát megnéztem, nagyon jó film(L) az 1408-at már régebben láttam, szerintem az elég szar. a junot moziban néztem, és szeretem:P
2010. márc. 13. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!