Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bruce Wayne (Batman) vs Tony...

Bruce Wayne (Batman) vs Tony Stark (Iron man)?

Figyelt kérdés
batman vs iron man

2013. szept. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem, max Thor. :D
2013. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vasember természetesen. Batman hozzá képest egy gazdag, a szülei halála miatt picsogó lúzer. De ő zseni, milliárdos, playboy és emberbarát :D Na jó látszik az elfogultságom. De akkor is jobb.
2013. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bruce Wayne , egy amerikai milliárdos playboy, iparmágnás és emberbarát. Wayne a csúcsra képezte magát, mind fizikailag, mind szellemileg. (wikipedia)
2013. szept. 28. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Megmutatod? Nem találtam :D viszont azt olvastam, hogy homoszexuális beállítottságúnak találták.


"Wertham értelmezése szerint ezek a történetek Batman és Robin között egy „kamasz és felnőtt közötti, avagy Ganümédész–Zeusz típusú szerelmi kapcsolatot” sugallnak. Ezzel az ábrázolással pedig a gyermekek már akkor szembesülnek, mielőtt még olvasni tudnának. Bruce Wayne és Dick Grayson közös életének ábrázolását Wertham a „homoszexuálisok vágyálmaként” írta le. Megállapítása szerint Robin gyakran női szerepben, az elrabolt és megmentendő félként jelenik meg. Wertham a történetek légkörét a homoszexualitás mellett nőellenesként is jellemezte, melyben a csinos nők rendszerint gonosztevők. Megállapítása szerint a Batman-típusú történetek tudat alatt stimulálhatják a gyermekek homoszexuális fantáziáit, tudatos szinten, serdülőknél pedig felélénkíthetik azokat. Wertham ezen állításait azzal támasztotta alá, hogy homoszexuális betegei közül többen is jól ismerték, és kedvelték ezeket a történeteket."


Amúgy gondolj bele.


Vasemberen páncél van, egy beépített számítógép, rakéták, robbanó biszbaszok, amit akarsz.


Wayne-nek egy jelmez és csomó kütyü. Na meg a batmobil.


Vasember beismertem hogy ő a Vasember már a kezdetektől, Wayne pedig zsarolást váltott ki a titkolózásával, így sodorta veszélybe a szeretteit. Hiába titkolta kilétüket, mégis a szerelme meg a barátja került bajba nem? Ehhez képest Tony bátor volt, úgy gondolta megtudja védeni a nőjét. Meg is tette :D Erről szól a 3. rész.



Amúgy tényleg ne haragudj, elkaptál itt engem, és szinte csak én válaszolok. Nem szeretem Batmant. A világon rengeteg mindenkinek megölik a szüleit, aki nem milliárdos, mégis ez határozza meg az életét. Picsog, és közben törölgeti a szeméből kicsorduló könnyeket a pénzével de sajnálom :D Bocs, látom te szereted :D


Amúgy ezekkel még nem lenne bajom, de a mostani agyon dicsért megformázóját se szeretem... Az az ember egy fabábu. Tökéletes volt az Equilibrium érzelemmentes világába.

2013. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem ne hasonlitsuk össze a kettőt.


más és mások. szeretem mind2őt tegyétek ti is ezt :D

2013. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!