Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elárulná, hogy az új...

Valaki elárulná, hogy az új Metallica koncertfilmben mit tartalmazott a táska?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni [link]
2013. szept. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint Colombo felesége. Sosem látjuk meg :-D
2013. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy lehetséges megoldás:

i think that cliff’s spirit was in the bag. when the main character went to pick up the bag in the truck, the guy driving was spooked like he’d just seen a ghost. the character was sent to pick up something that the band “needed” for the show. and once the character brought the bag back, they played orion, and it’s like they needed cliff’s spirit there or else orion could not be played. plus, the movie was released on the same day cliff passed 27 years ago.

2013. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hú, ebbe beleborzongtam. Nagyon tetszik ez az elmélet.
2013. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Basszus...így már értem! Valóban! :) Nagyon köszi!
2013. szept. 29. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnt, hogy a metal spirit. Most néztem meg Londonban, után a Larsszal volt kérdezz-felelek, asszem erre bólintott rá.
2013. okt. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én pedig így gondolom(az egyik válaszadó segítségével): a táskában Cliff Burton(Metallica volt basszusgitárosa) lelke volt. Cliff 27éve halt meg egy európai zenekari turnén. A turnébusz a sofőr szerint megcsúszott a fekete jégen(27-én egyébként), mások szerint a sofőr ittas állapotban volt. A lényeg: Cliff kiesett az ablakon, a busz rádőlt és meghalt. És a film végén, a stáblistánál, ha jól emlékszem az Orion szólt, és utána mutatták a táskát, ami velük volt a színpadon. Cliff temetésén szintén az Orion szólt. (a filmet is 27-én mutatták be) Valami ilyesmi.
2013. okt. 6. 16:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam, de ez itt szóva se került, szerintem Lars jobban tudja.
2013. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
így már nem is olyan izgi :D a Cliff-es "szebb" :) mindegy... :)
2013. okt. 7. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Az igaz :)
2013. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!