Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto rajongók! Akkor most...

Naruto rajongók! Akkor most nagato az uzumaki vagy nem? Mindeki mást mond. :/

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen Uzumaki, SPOILER ezért adta neki Madara a Rinnegant.
2013. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
volt egy rész amiben Tobi/Obitó mikor megtalálta Nagato holttestét, akkor már fehér volt a haja, és Tobi tett egy megjegyzést, miszerint az uzumaki klán védjegyeként szolgáló vörös haja teljesen kifakult.. ez igaz csak egy utalás, de szerintem is uzumaki volt. persze ebből az utalásból kiindulva gondolom én is
2013. okt. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bocsi, én ezeket az újabb részeket nem láttam, de milyen kifakult vörös? Hát Naruto haja sárga. Légyszi ezt még valaki írja le!!:) Köszi:)
2013. okt. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*mármint úgyértem, h Naruto neve Uzumaki, és neki se vörös a haja. Ők akkor most közeli rokonok lennének elvileg Nagatoval?
2013. okt. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert Naruto anyja vörös, az apja szőke és ő is az lett. Meg mondták h régen a klántagok egymással házasodtak,h fenntartsák a vérvonal erejét, szal lehet,h Kushina, Nagato meg Karin szülei is mindketten Uzumakik voltak és azért lettek vörösek, vagy csak az Uzumaki felmenőjükre hasonlítanak jobban.


A kifakult meg Konoha lerombolása után volt. Mikor Naruto megtalálta Nagatót meg Konant, akkor ugye Nagato feltámasztotta a megölt konohaiakat és az erőlködésben kifakult a haja. Utána Tobi megölte Konant, majd elment Nagato szemeiért és akkor mondta,h kifakult a vörös haja.

2013. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:)
2013. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kicsit zavaros de köszii :33 <3
2013. okt. 3. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem zavaros. Volt az Uzumaki klán, ismeretlen okok miatt egyszercsak a elgtöbb tagja meghalt, a többi szétszóródott, Nagato az Eső faluba került, azt hitte h egy átlagos gyerek, Madara olyat keresett aki majd segít neki a terveiben, megtalálta Nagatót és rájött h ő Uzumaki, a Rinneganhoz szükség van a Senjuuk (Hashirama) erejére és az Uzumaki klán az a Senjuu klán egy rokonága, Madara titokban beültette neki a saját Rinneganjait, halálakor megbízta Tobit h állítsa az ő oldalukra Nagatót, aztán Nagato és Tobi elfogják a jinchurikiket, Nagato feltámasztja Madarát (mint a konohaiakat), Tobi életre kelti a 10farkút, Madara magába zárja a 10farkút és genjutsut bocsát mindenkire.

De ugye Nagato meghalt, mikor feltámasztotta a konohaiakat az sok chakrájába került és az erőlködésben kifakult a haja, Tobinak kellett a Rinnegan ezért elment érte, majd gúnyolódott Nagatón h az Uzumaki klán vörös haja is kifakult az utolsó jutsujakor.

2013. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hmm :3 így már érthetőbb köszönöm mindenki segítségét :))
2013. okt. 3. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
kabuto is megjegyzi sasuke-nak mikor itachi meg sasuke harcol ellene hogy karin uzumaki klánból való és akkor mutassa a képen karint kushinat meg nagatot
2013. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!