Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Házépítős, lakberendezős...

Házépítős, lakberendezős sorozatok?

Figyelt kérdés

Írnátok házépítős, lakberendezős sorozatokat? Nem baj, ha a TV-ben nem megy vagy nincs hozzá szinkron. Úgyhogy bármilyen házépítős jöhet, mert online szeretném nézni, eredeti hanggal. :)

És ha valaki tud esetleg olyat, amiben angol, ír vagy skót hagyományos házakat mutatnak be vagy újítanak fel, az külön jó lenne. :)



2013. okt. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A nagy házalakításról tudok csak :)

Youtube-on viszont rákereshetsz, pl. Irish House makeover vagy simán House makeover

2013. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és az ötletet! :) De a helyzet az, hogy már próbáltam, de mindenhol csak a Nagy házalakítást adja ki. Pedig sok ilyen műsor van, régen a TLC-n néztem ilyesmiket, de a címükre sajnos nem emlékszem...
2013. okt. 6. 21:41
 3/4 anonim válasza:

Én ezeket szoktam nézni :

-Candice Tells All

-Debbie Travis' Facelift

-Colour confidential with Jane Lockhart

-Colin & Justin's Home Heist

2013. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) A Collin és Justint szoktam nézni, de a többit nem ismerem, úgyhogy majd megnézem őket. :)
2013. okt. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!