Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleachben Aizen legyőzése...

Bleachben Aizen legyőzése után érdemes tovább nézni a sorozatot? érdekes? Ill. utána fillerek jönnek vagy rögtön kezdődik egy újabb szál?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Aizen legyőzése után rengeteg filler volt, majd új szállal egy új rövid arc és ennyi. Azóta csak mangában folytatták. Sztem Rukia megmentése óta nem volt érdemes nézni, én is csak azért követem még mindig, mert kíváncsi vagyok,h a vége is ugyanolyan megjósolható szar lesz-e, mint eddig volt az egész.
2013. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb 5 perce néztem meg az utolsó részt (366) Aizen után a Reigok és a Fullbringerekről fog szólni a történet.És hát nem a legjobbak de azért tűrhetők.Volt egy két izgalmas jelenet benne,de azért érdemes megnézni ha igazán szereted ezt a sorozatot:)
2013. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utána meg a Quincy hadseregről, ami félkézzel lenyomja az összes halálistent aztán lelépnek, majd pár nappal később visszamennek befejezni, amit elkezdtek, de Urahara leszopatja mindet.
2013. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, de nincs meg az a "bleaches" feelingje.
2013. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!