Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen újabb, lehetőleg...

Milyen újabb, lehetőleg 2012/13as sorozatot érdemes elkezdeni nézni?

Figyelt kérdés

a műfaj teljesen mindegy számomra, ugyanúgy megnézem a csajosaktól (Pretty little liars) kezdve a gyilkolós, véres sorozatokon (Spartacus) keresztül a misztikusig (A búra alatt) mindent :)


jelenleg vagy minden sorozatom szünetel jövő nyárig, vagy már vége :( mit ajánlanátok? :)


2013. okt. 9. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 10:42


Ahogy elnézem, te vagy az, aki nem értette meg az egyik válaszoló reakcióját a kommentedre. Talán ovlasd el újra.


Továbbá nemhiába nem lettek emíltve, mivel a kérdés szerint "2012/13as sorozatot". Amiket te mondtál, azok mindegyike 2012 előtt indult. És mivel Mi a kérdező kérét tartottuk szem előtt, nem epdig azt, hogy az újabb kedvencünket ajánlgassuk, és leszóljunk másokat - ahogy Te tetted -, így kikérem magamnak az első kommentedet.

2013. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

a GoT-ot imádom, nagy rajongója vagyok, tehát nincs értelem veszekedni :) és köszönöm a válaszokat :)

egyébként most elkezdtem 2 új sorozatot is (Ravenswood és a Reign), mindkettő teljesen különböző műfajú :)

2013. nov. 13. 17:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Lol. Kicsit későn,de én tudom ajánlani a Supernaturalt és a Doctor Who-t. Valamint a Skins-t és az American Horror Storyt...Ahogy elnézem a kedvenceid,ezek tetszeni fognak;)
2013. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Neszi Petra ***** válasza:
25%
Vámpírnaplók,teen wolf, star crossed,hollywood heights,carrie naplója,the originals, ravenswood, Orphan Black :D
2014. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!