Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Démonok között-et és a paranor...

Démonok között-et és a paranormal activityt valaki össze hasonlitaná? Paranormalt láttam, hasonló a démonok közt? Megéri megnézni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 20:58
 1/4 Dwight Schrute ***** válasza:
hasonló, de a paranormal sztem mindig az utolsó 15min-re épít, viszont a démonok között-nek egész végig van egy fosós hangulata
2013. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megéri! Minden megvan benne, ami egy jó horror filmhez kell.

(Kiráz a hideg, ha rágondolok... brr)

2013. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak az első részét láttam a Paranormal Activitynek,de nagyon ijesztő volt.

A Démonok Között-t is láttam,de szerintem az sokkal ijesztőbb,és jobb is a Paranormalnal.

De csak azért is,mert a Démonok között filmhez van egy történet,szóval igaz történet alapján készült.:)

Megéri megnézni,ha nem vagy félős,és kibírod:D

2014. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy hasonló lenne azt nem mondanám.A két film köszönő viszonyban sincs.Főleg rendezésileg.A Paranormal-t kézi kamerára "optimalizálták" végig,és soha semmit nem látsz.Viszont a semmit nagyon jól tálalták ez vitathatatlan.A Démonok közt pedig tipikus (horrorhoz mérten)nagy költségvetésű film.Nekem nagyon tetszett.Még feliratosan láttam,és a hangulata így még inkább átjött.A Paranormal-ban nappal semmi sem történik,este meg csak sejted,hogy "van valami".A Démonok közt az végig pörög,nem hagy kimenni a hűtőhöz sem.Feltétlenül érdemes megnézni. :)
2014. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!