Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek egy esti mozimarat...

Szerintetek egy esti mozimaratonhoz mik lennánek a legjobb filmek?

Figyelt kérdés
pl: akció vigjáték.... de ne irjatok horrort kérlek

2013. okt. 12. 23:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ezt zongorázd végig:D


[link]

2013. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Végignéztem top 50-et de azért köszönöm :)
2013. okt. 12. 23:53
 3/32 anonim ***** válasza:

Adam Sandler maraton

Jim Carrey maraton

2013. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

"Adam Sandler maraton"


Te jóságos ég!

2013. okt. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
A Bosszú-trilógia.
2013. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Vígjátékot kértek Mr. Jóságos ég! Ha minőségi filmet akarsz ajánlani tedd azt, én összeülős estén nem akarok mélyen elgondolkodtató filmeket nézni hiszen az ilyen nem arra van.
2013. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Megjegyzem a nyelvtan náciság mellé kialakult egy cinema sznobság is.
2013. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
43%

Nem akarok senkit védeni, de Adam Sandlert nem szeretni nem sznobság.


Az meg a te és a haverjaid hibája, hogy nem tudtok együtt valóban jó és tartalmas filmeket nézni.


Végezetül pedig, ha feltétlenül vígjátékot akarok ajánlani, akkor nem Sandlar, Stiller, vagy Schneider-féle mocskot fogok írni, amiket hozzá teszem, hogy mindenki ismer, hanem sokkal inkább egy régi Woody Allen opust, esetleg valami újabb Dán vagy egyéb északi komédiát.

2013. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

Tartom a sznob jelzőt.


TUDOK tartalmas jó filmeket nézni, de egy haveri összejövetelen senki nem akar egy dán komédián aludni!


Nem kell lenézni másokat, mert neked annyira, de annyira tökéletes ízlésed van. Sandler nem a filmművészet csúcsa, de egy haveri összejövetelre kellően nevettető, kikapcsoló, hiszen nem azért ültök össze, mert gondolkozni akartok, vagy filmet elemezni.


A kérdező kérdéséből kiderül, hogy fiatal (a stílus, a fogalmazás alapján) és egy dán komédián 16 évesek nem fognak jót mulatni. Az ő igényüknek megfelelő filmet ajánlottam hidd el. Majd később, mikor már igényük van egy-egy komolyabb filmre, akkor olyat kérnek nem "pl: akció vigjáték"-ot. Akkor majd ajánlok elgondolkodtató, más megközelítésű filmeket.


Hiába fitogtatod a kérdésben milyen mérhetetlenül multikulturális vagy, de nem olyat kértek amiket te annyira javasolsz. Vagy tudsz ajánlani magasröptű akciófilmet? Na rajta. Remélem nyelvtan náci is vagy, és most jól belekötsz abba amit írtam.

2013. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

Látom a szívedre vetted a dolgot, nem akartalak megbántani. Ne haragudj!


Senkit nem érdekel, hogy mit-hova tartasz, attól még ostoba vagy.


Az megint csak a te és a haverjaid hibája, hogyha egy mai Dán filmen elalszotok, az meg főleg, hogy még büszke is vagy rá.


Meglehet magyarázni hülyeségekkel, hogy miért jogos egy Adam Sandler filmet ajánlani, de legalább ajánlottál volna valamit, de nem, te csak idehánytad a nevét annak a színésznek akit mindenki ismer 3-tól 99 éves korig.

Szép volt!


Nem tudom miféle fóbiád alakult ki a helyesírással kapcsolatban, de én nem foglak bántani, viszont egy pszichológus bizonyosan tud segíteni rajtad.


További szép estét!

2013. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!