Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soroza fanokat kérdezném, mit...

Soroza fanokat kérdezném, mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nézem/néztem: Jóbarátok, Odaát, Glee, Kínos, Bűbájos boszorkák, Sue Thomas FBI, Ki vagy doki?

2013. okt. 13. 18:49
 1/3 Szasa93 ***** válasza:

Ezeket nézem/néztem:


Jóbarátok, The Big Bang Theory, Two and a half men, Dads, Így jártam anyátokkal, NCIS, NCIS Los Angeles, Revolution, Arrow, Odaát, Bron/Broen, The Walking Dead, The Killing (dán verzió), Dexter, Lost, A szökés, Hannibal, Game of Thrones, Under the Dome...


Szerintem mindegyik nagyon jó, bármelyiket választod, tetszeni fog.

2013. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dexter, A katedrális, Breaking Bad, Deadwood
2013. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Breaking Bad, Sherlock, Banshee, Bates Motel, Hannibal, Shameless, Game of Thrones, Rectify, Utopia, Wilfred US, Ray Donovan, Killing (az amcsi verzió is jó) Broadchurch, Dexter, Orange is the new black, American Horror Story, Walking Dead, Misfits, Skins, Broadwalk Empire, Bron/Broen, Les Revanants. hirtelen csak ennyi jutott eszembe :)
2013. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!