Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A star warsban Grievous...

A star warsban Grievous tábornok, Nute Gunray helytartó vagy más, aki Dooko grófon kívül a tűzhöz tudta, hogy Palpatine a sith nagyúr, darth Sidious?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, csak Dooku
2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kétlem hogy Dooku gróf is tudta volna nem utalt rá semmi mivel el is rabolta Palpatine, a többi szeparatista pedig egyáltalán nem tudta.
2013. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

Szerinted akkor ki volt Dooku gróf Sith tanítómestere? :D


Egyébként Grievous-nek, Gunray-nek, vagy másnak miért kellett volna tudniuk, hogy Sidius Palpatine? Ők csak katonák/parasztok a játéktáblán; annyit kell tudniuk, amennyi a feladatuk, s amennyi a feladatuk teljesítéséhez kell, de plusz információkkal terhelni őket eléggé felesleges lett volna, már csak azért is, mert így nagyobb lett volna Palpatine lebukásának kockázata, akkor pedig huss, a terveknek! Nem; Plagueis-en, Maul-on és Dooku-n kívül, a 3. epizódig senki sem tudta, hogy kicsoda ő valójában!

2013. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A Gonosz útvesztője című könyvből kiderül hogy a kiborg tábornok biztos nem tudott róla hogy kicsoda valójában. A sith-ek bosszúja könyvből kiderül hogy Dooku végig tudta hogy ki ő. De nyilván azért egy tanítványt majdnem!! teljesen beavat a tervekbe. A majdnem ugye az hogy Palpatine tudtad hogy végül Anakin lesz a tanítvány. (Már a Bajlós Árnyak eseményei közbe kinézte magának)
2013. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balanus_concavus válasza:
Gunray tudta, hogy Palpatine Sith Nagyúr, sőt, előbb tudta, mint Dooku, hiszen neki fedte fel először magát amikor a Kereskedelmi Szövetséget ki akarták a Sithek használni, s Sidious, ill. a mestere intézte el azt is, hogy Gunray legyen a KSZ vezetője. (Darth Plagueis könyvben van)
2016. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3.Rész elején amikor Dooku elrabolta Palpatine-t szerintem az nem véletlen szerintem Dooku és Sidious közös terve volt hogy megöljék Anakint vagy csak Sidiousé hogy és ez egy másik teória hogy direkt csinálta hogy a párbaj végén megölje Dooku-t és Anakin legyen az új Sith nagyúr.De ez csak egy feltételezés lehet semennyire se így volt de én úgy gondolom hogy nem volt véletlen.
2016. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint hogy Anakin ölje meg Dooku-t nem fejeztem ki jól magam.
2016. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!