Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetek híres színésznő...

Hogyan lehetek híres színésznő? Száz meg száz fiatalnak ez az álma. HOLLYWOOD? AMERIKA? és nekem is ez. Nem tehetek róla, amióta tudom mi az a színészkedés. Az álmom hogy híres filmekben szerepeljek.

Figyelt kérdés
Azt mondják sok pénz kell meg persze angol tudás. De most azt kérdezem minden egyes híres és kevésbé híres színész milliomos volt amikor a pályáját kezdte? Nem hinném.ja és egy másik dolog.az éneklés.imádok énekelni.szóval a két vágyam h énekes és énekesnő legyek.Hülye vágyak? Elérhetetlen vágyak? Lehet...de mégis valaki segítsen ha tud. ÉS ezen kívül mondom h két éve tanulok angolul és most Bécsben élek a majdnem tökéletes német tudásommal.ha ez segít..:(

2013. okt. 14. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem híres filmekhez szoktak színésznöket keresni!...:)

Amúgy színész vagy?

2013. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos ez a vágyad még egyetlen magyar embernek sem sikerült, pedig ha vissza gondolsz volt egy jó pár magyar mértékkel kiemelkedő tehetséggel rendelkező színész próbálkozása.
2013. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez a magyar mentalitás, hogy mások álmait mindig kinevetjuk meg minden. Nagyon sok dologtól függ, hogy sikerülhet-e neked. Kinézet, tehetség stb.

1. Nezd meg ezt a videót: [link]

2. Kezdj el érdeklődni hozzáértő embereknél, ne itt, a sok gyk-es fszkalaptol kerk tanácsot. Menj ki az usaba, valamilyen színészeti főiskolába, utána vallalj kisszerepeket kisfilmekben, ki tudja, hátha elég lesz az neked, de az is lehet, hogy onnan feljebb jutsz. Köss ismeretségeket, küzdj az almodert, mert anélkül tényleg soha nem lesz semmi belőle. Nagyon fontos, hogy a gykses lenéző, bunkó kommentek ne torjenek le teged.

2013. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Ezt egy filmben hallottam:

Néha sokkal jobban tönkre lehet tenni valakinek az életét azzal, ha azt mondjuk, hogy bárki lehetsz, mintha azt mondanánk, hogy semmire se vagy jó.

2013. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 21:06

A falra tudok mászni ettől a "pozitív hollywoodi" klisétől.

Ha tudsz említeni egyetlenegy (Lugosi Bélán kívül) olyan magyar színészt aki az amerikai filmiparban valaha is jelentős karriert futott be, akkor jogos a méltatlankodásod.

2013. okt. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Azért ne menjen ki senki, mert előtte se sikerült senkinek? Ilyen alapon soha nem lesz magyar ember, aki külföldön sokra viszi színészként. Én se mondom, hogy sok esélye van, de ha tesz érte, akkor közelebb kerül a céljához. Am említeném palvin barbarát, aki elég népszerű lett Hollywoodban
2013. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ. Nem nem vagyok színész. És lehet h soha nem teljesül be a vágyam de nem tehetk róla szörnyen vágyom rá és nem bírok ki egy napot h ne erre gondoljak. Azt mondjátok sosem leszek híres.de ez most engem nem lomboz le.pedig le kéne. Abba kéne hagynom.csak nem tudom. Ja és még jöhetnek válaszok és köszönöm tényleg az összes választ..
2013. okt. 15. 15:27
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet, hogy te los angelesre vágysz, nem pedig arra, hogy híres színész legyél? Vagy pedig arra, hogy gazdag legyél és ott élj egy ilyen helyen? Mert az reális is.
2013. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem,én híres színésznő,énekső szeretnék lenni.persze h vonz amerika is,de csak azért mert ott vannak a híres emberek...
2013. okt. 15. 19:56
 10/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!