Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a True Blood...

Érdemes megnézni a True Blood sorozatot?

Figyelt kérdés
Most végeztem a Vámpír Naplók mind az eddigi 4 évaddal + az 5. évad első két részével, és hát ideje új sorozat útán nézni amíg nem jönnek ki újabb részek. Nekem nagyon bejött a Vámpír Naplók mivel tényleg normális emberi érzelmeket fejteget, illetve olyan családossá tette a sorozatot, hogy minden szereplő nagyon kedvelhető volt, és fájó ha meghalt. Kimondottan Damon a kedvenc szereplőm és az hogy 4évadon át küzdött kb Elenaért az eléggé lekötött. Azért kérdezem, hogy ez a a True Blood is hasonló sorozat, ahol barátságok,szerelmek,kalandok stb.. mind megtalálható vagy csak egy szimpla akció vámpíros sorozat ahol megy a szex meg a hentelés és ármánykodás vagy olyan érzelmileg fűtött sorozat mint a Vámpír Naplók?

2013. okt. 16. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindkettőt végignéztem, előbb a Vámpírnaplókat, utána a True Blood-ot. Ha valami VD-hez hasonló kaliberűt keresel, akkor nem biztos hogy tetszeni fog a TB. Bár én azzal is elvoltam (4-5. évad kivételével, mert az borzalom), de a VD-t sokkal jobban szerettem. Inkább így jellemezném: "csak egy szimpla akció vámpíros sorozat ahol megy a szex meg a hentelés és ármánykodás". De ha gondolod, próbáld meg.
2013. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm kár, ahogy útána olvastam tényleg elég tűz és víz a két sorozat. Nekem a VD-be ez a kisváros hangulat, meg a mindenki mindenki törődik cucc illetve ezek a jó drámai pillanatok teszik színessé a sorozatot, hogy visszatérő emberek illetve egy csomó szerethető jelenet van benne mint pl a 4. évad 2. részébe Damon ki megy Alaric sírjához beszélni vele stb.. bár ő nem látja a szellem jelen létét.
2013. okt. 16. 09:33
 3/5 hunbula ***** válasza:
Szerintem próbálkozz Tenn Wolffal, igaz vérfarkasos, de igencsak egy kategória a VD-vel (meg jópasik! :) ).
2013. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem pontosan azt kezdtem el nézni :D :D Bár kicsit szokatlan a hirtelen a komoly VD útán ez a Teen Wolf ami kicsit eléggé érzéstelen, vagyis nem annyira komoly felnőttes, drámaisabb vagy akár érzékiesebb mint a VD , de azt hiszem meg teszi :)
2013. okt. 16. 13:11
 5/5 hunbula ***** válasza:
Várj egy pár részt, az első évad eleje nekem is vacillálós volt hogy folytassam-e, de nagyon nagyon szépen összeszedi magát a sorozat. :) Meg hát Derek meg a Camarója, naaa :)
2013. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!