Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a Napos...

Kinek mi a véleménye a Napos oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

holnap fogunk legjobb barátnőmmel filmeket nézni,és mikor erről hallottunk egyszerre mondtuk,hogy ezt meg kell nézni,mert két kedvenc színészünk is szerepel benne(Jennifer Lawrence,Bradley Cooper),aki látta,annak,hogy tetszett?:))

ja és mondanátok még filmeket(mindent fajta jöhet)?

eddig a Szerelmünk lapjai-t(amit láttam már,és imádtam)a Joker-t,a Fűrész-t(amit Ő látott),és a Napos oldal-t írtuk fel a "listára". (amúgy GTA-ból tényleg lesz film,és ha igen,akkor kb. mikor jön ki?vagy ha már van,mi a címe?? előre is köszi;))



2013. okt. 22. 19:38
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem nem jött be. De ettől másnak jó lehet. / sokan dicsérik /.

Bakancs lista. Viharsziget, Fékezhetetlen,Tökéletes trükk,Életrevalók,Djangó elszabadul,Tőrvénytisztelő polgár, Kolibri kód,

2013. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

én is nagy reményeket fűztem hozzá, a bemutatójakor én is kijelentettem, hogy "hű ezt meg kell nézni",de mikor megnéztem hatalmas csalódás volt...egyáltalán nem élveztem...10/3 talán...

ha már elhatároztátok hogy megnézitek, persze jó filmezést, nem tartom kizártnak, hogy másnak tetszik :)

egyébként még ami barátnővel tök jó film a Blöff :DD barátnőmmel egyszer néztük meg, de még utána is 1 héttel azon nevettünk... jövőhétre tervezzük, hogy megint megnézzük :)

2013. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én pont azért néztem meg a Napos oldalt, mert Bradley Cooper játszik benne <3 <3 (a kedvenc színészem). Nekem nagyon tetszett a film. Szeintem rohadt jó. 14/L
2013. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!