Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erről a társkereső oldalról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a társkereső oldalról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Még régen az egyik rokonom meghívott a www.badoo.com-ra, hogy csatlakozzak.Igazából az a vicces az egészbe, hogy én nem is emlékszem, hogy regisztráltam volna ide, de ki van írva a nevem és az életkorom, viszont képet nem töltöttem fel magamról és más adatok sincsenek még kitöltve az adatlapomon.Már gondolkodtam rajta párszor, hogy elkezdek interneten ismerkedni valamelyik megbízható oldalon, de nem igazán vagyok képben, hogy milyen társkereső oldalak vannak, amikre tényleg érdemes regisztrálni.Szerintetek ez a badoo mennyire megbízható oldal társkeresés céljából?Azért kérdezem elsősorban, mert folyamatosan küldik az e-maileket, hogy kik nézték meg az adatlapomat és már egy csomóan írtak is üzenetet, de nem tudom se a képeket megnézni se az üzeneteket, mert nincs feltöltve még rólam kép és az adatlap kitöltése is hiányos.Ha tudtok esetleg még más társkereső oldalt is, akkor azt írjátok le légyszí!! Köszi! :))
2012. okt. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
átverésnek tűnik az elmondottak alapján
2012. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam róla egy infó újságban hogy adatlopás az egész.
2012. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a badoo egy adathalász oldal
2012. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a twoo-n egy nap után megtaláltam a páromat, teljesen ingyenes és még van hozzá ilyen alkalmazás is, amit marketből tudsz letölteni. Csak ajánlani tudom :)


24L

2012. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, aki ott ismerkedett meg a jelenlegi párjával. Bár egyébként az igaz, hogy egy adathalász spam-elő oldal, de sokan jelen vannak rajta és van aki használja is.
2012. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!