Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmcímet keresek!? Egy...

Filmcímet keresek!? Egy francia filmről van szó, legalábbis a főszereplője biztosan francia. Egy alacsony, kopasz, kerek fejű, nagy barna szemű, középkorú férfi.

Figyelt kérdés
Viszont csak egy részletre emlékszem a filmből, a bácsi azt hiszem szerelmes lett, és vidékre költözik, és a repülőn bedugul a füle, és adnak neki cukorkát szopogatni, ő pedig azt hiszi, hogy be kell dugni a fülébe (először repül). Nagyon vicces a film, de sajnos semmi többre nem emlékszem belőle, már 6 éve biztos láttam. Olyan jó lenne újból megnézni.

2013. okt. 25. 10:05
 1/9 berzsán tamás válasza:

ha francia akk lehet hogy jean reno játsyok benne ő is kopaszos és játszik vígjátékokba,szerintem ird be google-be h jean reno és akk ott lesz a képe ha felismered h ő az akk ird be jean reno filmek és biztos megtalálod am ezt a filmet még nem láttam én is utána keresek mert érdekel

csaó

2013. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Michael Galabru játszotta a főszerepet, a címére sajnos nem emlékszem, de a filmre igen. (írd be és kijön az arca)
2013. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos egyik sem nyert.. :( Michel Galabru-nél fiatalabb színészről van szó, kb 55 éves volt a filmben. Alacsony, imádnivaló nagy gombszemekkel, kerek arccal... Sokat nevettünk a filmen és szeretném újból megnézni :( Azért köszi a válaszokat :)
2013. okt. 28. 23:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, közben rájöttem, hogy nem ő az. Egyébként furcsa módon nekem is nemrég jutott eszembe ez a film, hogy vajon mi lehet a címe és ki volt az a színész. Hiába kerestem a francia színészek neve közt, egyik sem ő. Majd csak rájövünk egyszer.. :)
2013. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ő volt? Csak annyi, hogy ő nem kopasz...


[link]


Akkor viszont lehet, hogy nem.

2013. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Guy Marchand az!
2013. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos Guy Marchand sem az, a linket pedig nem tudom megnyitni. A főszereplő tipikusan olyan személyiség volt, akit amikor először meglátsz, legszívesebben megölelgetnéd, annyira cuki! Kis golyófejű:)
2013. nov. 3. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem. Kívánom, hogy találd meg akkor :) És írd le, ha megvan! :)
2013. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, a színész meg van egy kis bakival, mert nem francia, hanem olasz.. :D Danny DeVito! Már csak a filmcímre lenne szükségem..:)
2013. nov. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!