Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondjatok jó sorozatokat,...

Mondjatok jó sorozatokat, amiket egy tizenéves lány szívesen nézne?

Figyelt kérdés
Ha nem nagy kérés egy rövid leírást is mellékelhetnétek :)
2013. okt. 27. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mit szeret, de én 16 vagyok, és ezeket nézem/tervezem nézni mert tetszik:

Sherlock: bűnügyi dráma, a Sherlock filmek modern változata, eddig 2 évad, egy évad 3 rész, egy rész másfél óra.

Supernatural: természetfelettis, drámás sorozat, most megy a 9. évad, egy évad 22-23 rész, egy rész 45 perc.

Doctor Who: sci-fi, időutazós sorozat, az újabb sorozatnak 7 évada van egyelőre, egy évad 13 rész, egy rész 45 perc.

Vampire diaries: egyértelműen vámpíros, meg most már boszorkányos, vérfarkasos, tinik a főszereplők, 5. évad megy, egy évad 22-23 rész, egy rész 45 perc. Az első pár évad nagyon bejött, utána már nem annyira.

The Secret Circle: Boszorkányos, varázslós cucc, egy évada van csak.

My Mad fat diary: egy túlsúlyos lányról szól, aki öngyilkosságot kísérel meg, de végül boldog lesz az élete, 6 rész.

Skins: Fiatalokról szól, drog, pia, bulizás, de egészen jó, sokféle szerpelő van sokféle történettel. Nem tudom már hány évad, csak egyet láttam.

American horror story: Elég beteg horror, inkább gore mint ijesztő, bár nem mondom, hogy nem ijesztő. 3 évada van, minden évadnak más a története, most megy a harmadik, egy évad 13 rész, egy rész 45 perc.

Game of Thrones: Wikipediáról: A történet szálai Westerosban, a Hét Királyságban, ahol az évszakok több évtizedig is tarthatnak, valamint a Falon és keleten játszódnak. A harc a birodalom nemesi dinasztiái közt folyik, akik folyamatosan egymás ellen küzdenek, hogy megszerezzék a jogot a Vastrón birtoklása felett. - Ezt ősziszünetre tervezem, 3 évad.

Gossip girl: Lányosabb kicsit, fiatal gazdag tinikről szól, akiknek az életét -hírnevét- egy titokzatos blogger "fenyegeti"

Pretty Little Liars: Ez is lányosabb, tinikről szól, 4 barátről, akik közül egy meghal, és egy titokzatos személy fenyegeti őket, sms-eket küld nekik, üzeneteket hagy, félelemben tartja őket.


Hirtelen ennyi, remélem találsz kedvedre valót :)

2013. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem kb. 13-15 éves kortól (100-ig :)), koreai sorozatok 16-25 részesek:

Playful kiss (egy vicces lány beköltözik a főellenségéhez, aki egyben a szerelme is, nagyon vicces)

You are beautiful (egy apácanövendék helytállása egy fiucsapatban, kedves, vicces, időnként komoly is)

Boys over flowers (szegény lány története a gazdagok világában, elég pörgős, akciódús)

Magyar felirattal, online nézhetőek vagy az indavideón vagy a viki(.com)-n

2013. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jujj nagyon szépen köszönöm :D
2013. okt. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!