Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb Happy Tree...

Melyik a legjobb Happy Tree Friends epizód?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Out On a Limb


Claw


Blind Date

2013. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jdfGabrella ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=eCV2h1uHx3o

Ez az egyetlen rész ami tetszik a zene miatt.

2013. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jdfGabrella ***** válasza:
30%
Az, aki egy élőlény nyomorán és szenvedésén nevetni tud (tök mindegy, hogy az ember vagy állat) az szerintem beteg. És sajnos ma már ez számít a többségnek....
2013. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Garrison 2001 ***** válasza:

Én a TV részek közül szeretem a Home Is Where The Hurt Is című részt a legjobban, itt is egy link róla :))) :

[link]

[link]

Amúgy, nemtudommilyen Gabriella te már 2 kérdéshez is odaírtad ugyanezt a választ. Mit kell itt trollkodni?? Képzeld, van aki szereti az ilyen meséket, és nem röhög az állatok halálán, pl én se nevetek rajta soha, csak akkor, ha vicces, vagy humorosan jön ki egy halál és nem olyan durva. Én sajnálom vmennyire az állatkákat, dehát a halál az élet része, ráadásul ők állatok, így nem kerülnek se Mennybe, se Pokolba, hanem sehova, vagyis talán vmi ködös helyre, ahol alszanak. És amúgyis már 18 éves vagyok, úgyhogy nézhetem ezt a rajzfilmet.:)))

2015. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

aki egy élőlény nyomorány nevet valóban beteg.. de ezek rajzolt, fiktív lények, akik nem élnek. A mókusok és nyuszikák nem használnak fűnyírót és nem szakad le az arcuk, nem vágják le a lábukat kanállal.

Itt egy emberi elme által gyártott, sokkoló és a morbid humor határáig túlzó elképzeléseken nevetnek, nem pedig élőlények nyomorán.

2015. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Garrison 2001 ***** válasza:
Utolsó, köszi, hogy egyetértesz velem! :))))
2015. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Snow what? Thats what!
2022. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!