Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok megfelelő filmet...

Tudnátok megfelelő filmet ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy egyházi kollégiumban kéne egy filmezős estét csinálnom... A szerelempróba (vagy tűzálló házasság néven is fut) c. filmet ajánlották, de túl sokan látták már, úgyhogy másikat kéne keresni ... Valami olyan filmet keresek, amit beengednek egy ilyen közösségben, értsd,ne legyen benne szex pl, legyen vmi mondanivalója (pl ez a párkapcsolati vonal jó lenne, csak no szex :D ) de azt se akarom, hogy túlságosan a vallásról szóljon, mert utána beszélgetni akarunk velük, és én abszolút nem vagyok hívő, tehát elég nevetségesen hatna ha velem beszélgetnének a vallásról :) KÖszi előre is

2013. okt. 30. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Holt költők társasága

[link]


Na és ha egy kicsit lázadozni akarsz, akkor ez (de ez nagyon nem fog tetszeni az iskola vezetőinek:


Ámen

[link]

2013. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha egy kis humort akarsz belecsempészni akkor még tudom ajánlani a Dogma című filmet.
2013. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Reinschaw válasza:
A koristak - Les choristes :) Szwp film, elgondolkodtato, szerintem ez megfelelne :)
2013. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!