Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyennek találjátok a Felhőat...

Renesmee98 kérdése:

Milyennek találjátok a Felhőatlasz című filmet?

Figyelt kérdés

Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e megnézni...?

Nektek tetszett? (rövid tartalom esetleg?)


2013. okt. 30. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kissé olyan mint az Ember tragédiája, de nekem megoszlik a véleményem a filmről. Szerintem elég leveses volt, mindent bele alapon. Túlcifráztak az ötletet...
2013. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

vmi eszméletlenül jó film...de kár is ezt itt írni, mert vkinek tetszik vkinek nem!

nézd meg és gondolkodj el rajta....

2013. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 The magic of banana ***** válasza:
100%
Szerintem megéri megnézni,mert nagyon jó film :)Aztán,hogy tetszeni fog-e attól függ,te mit szeretsz.
2013. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is arra gondoltam, hogy megnézem aztán lesz ami lesz... vagy tetszik vagy nem xd :P

Köszönöm szépen a válaszokat!! :)

2013. okt. 31. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én a végére meguntam, pedig nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket. Ez túl sok szálon futott párhuzamosan, túl sok dolog volt benne, amit nem igazán lehet annyi idő alatt megemészteni amennyit adtak rá. De egyszer nézhető.
2013. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik legjobb film, 30 alatt nem igazán ajánlott.
2014. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!