Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fullmetal Alchemist:Brotherh...

A Fullmetal Alchemist:Brotherhood-ot hogy éremes nézni? Megnéztem A bölcsek kövének nyomában-t és a Shamballa hódítóját, most pedig elég értelmetlen a Brotherhood. Azt hittem hogy ez a folytatása a Shamballának.

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 09:14
 1/3 ~Alice~ válasza:
100%
nem a Brotherhood előröl kezdi a sorozaot mert a japán rajongók kiharcolták az újra-kiadást. Az elején még nagyjából ugyanaz mint a bölcsek kövének nyomában, viszont ez végig a manga vonalát követi, így sokkal izgalmasabb, ezerszer jobb mint a sima széria! én már vagy 5-ször végignéztemXD
2013. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az első mondja.

Először elkezdték a többé-kevésbé a mangát követve megcsinálni a "sima" FMA-t, és csináltak egy mozifilmet, a Shamballát.

Aztán elkezdték újra, teljesen a mangát követve elkészíteni az FMA Brotherhoodot.

Ha jól emlékszem, akkor a "simának" az első részei térnek el, és Kapzsi felbukkanásától kezdve pedig teljesen eltér a mangától.

2013. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez két kulon torténet! a sima FMA-ba a készítők beleadták az osszes otletuket, ellenben a testvériség szigorúan követi a mangat! :) a Shamballa hoditoi c. filmet sajnos sokan kritizálták, mert nem értették, hogy a testvériség nem annak a folytatása! :(
2014. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!