Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Spangli (weeds) epizód...

Melyik Spangli (weeds) epizód az amikor Shane (a kisgyerek) mondja az anyjának hogy Légyszi anyu drogot kérek? Az epizód végén mikor kiszáll Shane a kocsiból akkor meg azt mondja most már kapok drogot?

Figyelt kérdés
fontos lenne ennyire emlékszek belőle de ez a rész kéne és nem akarom az egész sorozatot végnézni mire megtalálom.

#epizód #drog #spangli #Weeds #Shane #botwin #légyszi anyu
2013. nov. 3. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első évadba van, azthiszem a 4. vagy az 5. részbe erre már pontosan nem emlékszem.

Én néztem ezt a sorozatot az első 3 évadot 3 szor is megnéztem, persze nem egyszerre, de így pontosan nem emlékszem már. A DVD-k most nincsenek nálam amiken rajta van de majd holnap ha hazamegyek és ezsembe jut megnézem.

2013. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megnézem ezt a 2 részt :)
2013. nov. 3. 18:46
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos első évad 3-7.részig egyik se az
2013. nov. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!