Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rick Grimmes (The Walking...

Rick Grimmes (The Walking Dead) hogy nem halt meg a kórházban?

Figyelt kérdés
Tudjátok, Rick a kórházban fekszik minimum egy hónapig (Morgan, a néger férfi említi, hogy egy hónapja nincs gáz és víz), de inkább két hónapig (a tudós pasi mondja, hogy 63 napja terjedt el a vírus világszerte). Rendben van, hogy volt ott Ricknek egy infúziós tasak, és én nem vagyok orvos, de mégis hogy élhette ezt túl?! Ennyi elég volt talán? Se víz, se étel... Van itt valami rejtély? Angol oldalakon olvastam, hogy szerintük Rick is járkáló már, csak szunnyad benne a vírus, vagy ilyesmi. Én is ilyesmire gondoltam, de egyáltalán nem vagyok benne biztos. A negyedik évadnál járunk, egyszer sem tett említést a sorozat erről, már vizsgálták is Rick vérét, és azt hiszem, Carl is tőle kapott, miután Otis meglőtte, és ennek lehettek volna következményei, ha valami gáz van vele. Szerintetek? Ezt csak le kell nyelnünk? És még valami: amennyiben jól emlékszem, Shane teljesen biztos volt benne, hogy Rick nem lélegzett! Valaki tud nekem magyarázatot adni minderre? :(

2013. nov. 5. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak azzal tudnék érvelni (jómagam sem vagyok orvos), hogy aki kómában van, azt is évekig életben lehet tartani gépekkel, nem hiszem, hogy 63 nap akkor gondot okozna. Az ajtó ugye ha jól emlékszem el volt torlaszolva a szobájában, így a walkerek nem jöttek be.

Egyébként Shane sem orvos, lehet csak gyenge volt a pulzusa/légzése mikor mérte, meg aztán sietett is...

2013. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A járkálók nem juthattak be, de nem kell harapás/karcolás az átváltozáshoz. Egyébként ezt a lehetőséget én sem tartom valószínűnek...

Aki kómában van, annak nincs szüksége semmire?! :O Infúzióra vagy ilyesmi...

2013. nov. 6. 18:08
 3/5 anonim válasza:

Sztem nem mondok újat, de ugye már kiderült, hogy minden túlélő fertőzött, mivel a haláluk után ők is zombik lesznek. Ez azt jelenti, hogy egyesek ( a túlélők ) immunisak a virusra, vagyis kordában tudják tartani, addig, amig ténylegesen meg nem halnak.

Engem az is zavar amúgy, hogy mindeddig nem tudtuk meg, hogy hogyan is kezdődött pontosan ez az egész,hogy emberek zombivá változnak.

2013. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem... Azt tudom, hogy mindenki fertőzött, de tudtommal nem immunis rá senki, legalábbis ilyesmiről még nem volt szó. Minden ember fertőzött, és a haláluk után átváltoznak. A zombiharapás után magas láz jön, ami megöli az embereket, így átváltoznak, illetve ha más módon halnak meg, akkor is átváltoznak. Nem értem ezt az immunitás-dolgot. Vagyis, ne haragudj, de szerintem tévedsz. :(
2013. nov. 24. 23:59
 5/5 anonim válasza:

A sorozat képregény alapján megy....Rick akár 6 hónapig is feküdhetett volna a kórházban az se baj, mivel nincs jelentősége.

Mindenki fertőzött, egyenlőre nincs immunis ember. Mindegy hogy ha meghal zombi lesz.

2014. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!