Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kérdés, amire eddig sehol...

A kérdés, amire eddig sehol sem lehetett választ találni, most itt van: Lesz "folytatása" szinkronizálva A vadon bűvöletében (Wild at Heart) sorozatnak? Vagy a rossz irányba alakuló évadok miatt itt a vége a 4. évaddal?!

Figyelt kérdés

Sokszor tévedtem erre az oldalra mindenféle keresés közben… Előfordult, hogy beleolvastam a sokszor idétlen, néha érdekes párbeszédekbe. Végül válaszra nem itt találtam. Most próbára teszlek Titeket, hogy bármilyen szélsőséges területről kerül fel kérdés, az érdeklődők tudnak-e rá használható választ adni.

„A vadon bűvöletében” (Wild at Heart) 8 évados sorozat. Magyarországon szinkronizálva 4 évadot mutattak be. (A 8. évad egyetlen dupla epizódidejű részt tartalmaz.)

Ha bármit tudtok, írjátok meg. Ha csak elgondolásotok van arról, mi lehet az oka, miért nem folytatták, az is érdekel. Most leszek kíváncsi az internet erejére!



2013. nov. 6. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, addig míg valamelyik tévé csatorna nem tűzi műsorára a többi évadot, nincs remény a szinkronra.

Egyébként az M1 fejezte be a sugárzását az alábbi időpontban:


m1 2009. november 28. szombat 18:35 A vadon bűvöletében (IV. évad 10/10. rész)

2013. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm válaszod!
2013. nov. 7. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!