Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Das Boot című filmmel kapcsola...

Das Boot című filmmel kapcsolatban, tudtok válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Amelett hogy szerintem egy fantasztikus film, van pár dolog ami mellett nem tudok elmenni.

Először is többször megtörtént hogy bombázták a hajók a tengeralattjárót. Miért nem lett semmi baja a tengeralattjárónak? Berezgett, mindenki megijedt de semmi konkrét baja nem lett.

A második meg, hogy nem Németországból indultak? És ha át kellett vágniuk a gibraltári szoroson hogy tudtak végül visszajutni a kiindulópontra?

Lehet szörszálhasogatás, de nekem ezek miatt nem teljes a film.



2013. nov. 7. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Nem olyan könnyű a mélyvizi aknák használata. Plusz szerencséjük volt. Rengeteg tengeralattjáró elpusztult tőlük. Biztos, hogy még a víz sem tört be tőlük egyébként? Én már rég láttam.

2. Franciaországból indultak, La Rochelle-ből.

2013. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Azért nem lett semmi baja a tengeralattjárónak, mert nem találták el őket a rombolók, viszont mellettük robbantak fel az aknák, ezért a rázkódás.

2. Úgy jutottak vissza, hogy csak feladatuk lett volna átjutni a szoroson, de mielőtt nekivágtak volna, lelepleződtek és menekülniük kellett, így nem érték el a Földközi tengert.

2013. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor az első kérdésre meglett a válasz, de a 2. még tisztázódott teljesen :)
2013. nov. 7. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Még tisztázódott vagy nem tisztázódott?
2013. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem*
2013. nov. 8. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer: Németországból indultak, végig az Atlanti óceánon esetleg az Északi tengeren voltak és kaptak egy feladatot, hogy menjenek át a Gibraltári szoroson, a Földközi tengerre. De mielőtt átjuthattak volna a szoroson, lelepleződtek, így nem tudtak átmenni rajta és menekülniük kellett. Ezután tértek vissza Németországba.

Ha így sem tiszta, akkor nézd meg Európa térképét.

2013. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jól mondja az előző csak még annyit, hogy La Rochelle-ből indultak
2013. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

La Rochelle-ben csak kikötöttek nem? Eredetileg Németországból indultak és oda tértek vissza.

Javítsatok ki ha rosszul emlékszem!

2013. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!