Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szabadesés c. film (Freier...

A Szabadesés c. film (Freier Fall, Free fall) megjelent már magyar nyelven? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten, de sehol sem találtam olyan oldalt, ahol meg lehetne rendelni vagy ilyesmi. Láttátok már esetleg, mi a véleményetek róla? Esetleg angolul meg lehet nézni valahol?


18F



2013. nov. 10. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Megrendelni nem tom, hogy lehet-e, de torrenten már le lehet tölteni ha nagyon keresed. Magyar szinkron nem lesz hozzá, még feliratot se találok , nem hogy magyart angolt se.

Én most néztem meg. Nem rossz film. De az a bajom az egésszel hogy olyan mintha a filmet a közepétől kezdtem volna el nézni és nem fejeztem volna be. A történet közepébe vág és igazából semmi sem történik benne, szinte magától értetődik, hogy összejönnek, és vannak benne nagy pillanatok, meg bele tudtam magam élni, de azért sok olyan rész is volt, hogy úgy éreztem a főszereplők azt se tudják melyik filmbe játszanak. Talán többet értettem volna belőle ha az összes német tudásomat nem TH-s dalszövegeknek köszönhetném:D, de azért így is élvezhető volt. Összességében nézhető film.

2013. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali!


Innen le tudod tölteni:

DATAFILMEKpontNET


Magyar feliratos. Szinkronosan nem jelent meg.

2013. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!