Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Idáig Vámpírnaplókat, Pretty...

Idáig Vámpírnaplókat, Pretty Little Liarst meg Teen Wolfot néztem, de sokan dícsérik az American Horror Storyt is. Néztem róla videókat, meg utána is olvastam. (lennt)?

Figyelt kérdés
Az alapsztori,és Tate & Violet részek nagyon tetszenek, de nem annyira szeretem a horror filmeket, meg az ehhez hasonlókat.Mindíg rémálmom lesz. Ki nézi? Mi a véleményetek?

2013. nov. 15. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
El szeretném kezdeni, de félek h rémálmom lesz.Nagyon durva sororzat?
2013. nov. 15. 15:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nézem :) Háát, attól függ, mennyi a tűrési szinted, és milyen típusú horrorfilmektől kapsz frászt. Én az AHS-t nem durva horrornak mondanám, inkább gore és nagyon beteg. Van benne vér, gyilkosság, erőszak, szellemek, de szeretem. Mondjuk én még egy horrorfilmtől se ijedtem meg úgy igazán.

Szóval nem tudom, nézz bele esetleg, de te ismered magad.

2013. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi azóta elkezdtem és imádom*-*
2013. nov. 17. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, örülök neki :)
2013. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!