Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3 évad vége: ti...

Nirata kérdése:

Vámpírnaplók 3 évad vége: ti mit tettetek volna Stefan helyében?

Figyelt kérdés

Kihúztátok volna a szerelmeteket? Vagy az "utolsó" kívánságát teljesítettétek volna?


Tudom, hogy már ez "rég" megtörtént a sorozatban, de a mai napig fenn vagyok rajta akadva...



2013. nov. 15. 19:48
 1/8 FannaL ***** válasza:
Én tuti nem teljesítettem volna, nem csoda, hogy Damon is fenn akadt rajta.. bár az igaz, hogy utána Elenának lelkifurdalásán nem tudtak volna segíteni. De akkor sem értettem, hisz Elena Stefannak még az életénél is fontosabb volt. De biztos csak így tudták megoldani azt, hogy Elena vámpírrá váljon.
2013. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hogy bírta megtenni azt nem tudom...de lényegében ez a különbség a két testvér szerelme között, legalábbis Stefannál mindig azt hangsúlyozzák, mennyire tiszteletben tartja Elena döntéseit, míg Damon a szenvedélyes másik véglet, aki tett volna arra, hogy mit mutogat neki a csajszi, a vállára kapta volna mint a vikingek az asszonyt, és kész, nincs apelláta:DD Hogy kinek melyik jön be az más kérdés..
2013. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értettem ezzel kapcsolatban, hogy ha egy vámpír szupererős és szupergyors, miért nem tudta egyszerre mindkettőjüket kihúzni???
2013. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jézusom!

uccsó: totál igazad van!

2013. nov. 23. 01:57
 5/8 anonim ***** válasza:
víz alatt más a fizika, és mint láttuk ők sem legyőzhetetlenek és a gyorsaságot inkább emelném ki náluk mint az erőt..ettől függetlenül bennem is felvetődött a kérdés anno, de ha ez az egész igaz lenne, ez nem egy égbekiáltó baki, ezt simán meg lehet magyarázni.
2013. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kihuztam volna... de nem bánom h stefan nem huzta ki mert akkor Elena nem lenne vámpír és akkor nem valószínű h most lenne Delena <3 és igen Damon sokkal szenvedélyesebb :)
2013. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én azt nem értem hogy miért nem húzta ki őket egyszerre...
2014. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nem húzta ki mert ez a jelent egyben Elena emberi életet zárja le hogy hogyan kezdődött és hogyan végződött sztem ez remek lezárás volt meghat biztos csak így lehetett vámpír meghat a drámai hatás kedvéért is.... de természetesen én is team damon vagyok egyébként imádom damont és ő kedvencem de stefan meg Elena egyutt jobbak voltak Elena meg damon nem illenek össze meg Elena (SZTEM) soha nem mutatta ki h úgy a szeretet damonnel mint amikor meghalt (nyilván a halalanal igen)
2018. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!