Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fél éve vagyok a Mártírok...

Fél éve vagyok a Mártírok című film hatása alatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A halál téma engem mindig nagyon érzékenyen érintett, ez a film meg végleg "betett". Brutálisan jónak tartom, nagyon jó a logikája, az eleje horror a vége meg életszerűbb, de nem is ez a lényeg, hanem maga a téma teljesen a hatása alá kerített. Mai napig látom magam előtt a kifeszített, lenyúzott nőt, meg a jeleneteket, amikor Lüszit a "lelkiismerete" üldözi. Sokszor gondolok erre az egészre, és félek is ha egyedül vagyok, holott ez nem az ijesztő kategóriába tartozik, inkább megrázó szerintem. Néhány jelenet olyan tisztán van előttem, hogy az hátborzongató... nem gondoltam, hogy ennyire megmarad majd bennem. Ez az a film, amit nem csak akkor érzek át, amikor nézem, hanem hónapokkal utána is. (csak egyszer láttam, és nem nézném meg soha többet) Hogy felejtsem el?

2013. nov. 15. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz vele többet... Ha ilyen hosszan elmélkedsz róla itt a gyakorin, akkor jóhogy nem fogod elfelejteni.
2013. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni, csak beugranak a képek. :S
2013. nov. 15. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem hiába mondják hogy csak erős idegzetűeknek...

mert okozhat pszichés elváltozásokat is,és gondolj bele, van aki egész nap ilyeneket néz, és bizony néha hónapokig pszichátrián van...mint pl egy ismerősöm...neki kicsit sok volt, amit látott,és nem tudta megemészteni.

2013. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én is így vagyok vele... Csak egyszer láttam, nem is annyira tetszett, de néha így is beugranak a képek... Ilyenkor töröld ki az agyadból a képeket, egyszerűen csak gondolj erőltetetten is másra, vagy nézz youtube-on videókat, aztán elmúlik. :)
2013. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig nekem is volt ilyen érzésem ezután a film után. Majd elmúlik. Nézz csomó más filmet, akár más horrort is és el fogod felejteni. (Ajánlom az animéket, azokra nagyon rá lehet szokni és annyi a halál bennük, hogy pár rész után megszokod)
2013. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Skywalker33 válasza:
100%

A halál az élet legizgalmasabb kérdése!

Nehogy elfelejtsd hanem járj utánna az igazságna!

Meghal e az ember vagy marad e utánna valami?

új emberként fogsz élni ha rájössz....

T :)

2013. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ricsard28 válasza:
28%
Én ma néztem meg és csak annyi reakcióm volt a végén, hogy mi a tökömért nincs 2. rész, mert utálom az olyan filmeket, amiknek nincs vége.
2015. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
4%
Onnantól kezdve hogy előjöttek ezzel az átlényegülés témával én már csak röhögtem a filmen. Addig meg egy nem túl erős kis horror volt számomra. Nem tudom hogy adhattak pénzt erre a szarra. Hogy valaki meg emiatt rosszul érzi magát fél évig?? Hát ez a durva!:D Azért remélem 2 év alatt kiheverted:D
2015. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gagyi film, én végig se néztem csak átpörgettem, röhögtem rajta. Most komolyan szerinted ilyen megtörténhet veled mint amik abba a filmben történtek? Nem. Oké, sokkoló meg minden, de akkor sem értem hogy hogy lehet ettől parázni. Vagy lehet, hogy csak nekem van erős idegzetem, és nevetni tudok az ilyen gagyi filmeken, amik másfél órásak de semmiről nem szólnak, csak a valótlan mészárlásról...
2016. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 danny1234 válasza:
96%
Utolsó akkor te vagy nem figyeltél oda a filmre vagy nem értetted amit néztél ugyanis ez a film nem a mészárlásról szólt.
2016. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!