Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Heirs/Heirs doramának...

A The Heirs/Heirs doramának 12 része van jelenleg, lesz folytatás?

Figyelt kérdés
én a viki oldalon nézem meg..de 12 részig láttam..és a vége az volt h egymásra néztek és sírtak..:l lesz folytatása? Ha lesz kb mikorra?

2013. nov. 16. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, összesen 20 részes, szóval még 8. Kedd és csütörtök este szokott lenni Koreában, utána pár órával kerül fel a Vikire. Utána még megcsinálják az angol feliratot, majd a magyart. Általában már másnap este nézhető, mert a feliratozók villámgyoran haladnak. ^^
2013. nov. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké Köszönöm.*-* Juhu..:D
2013. nov. 18. 11:27
 3/6 kutyus99 válasza:
Bocsi csak nem tudtok nekem adni egy linket, hogy hol lehet megnézni mert nem találtam sehol!!
2013. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] Heirs Dorama link..:D
2013. nov. 30. 08:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Protect The Boss ez nagyon de nagyon jó. Köszönöm aki ezt küldte, de..az az 1 bajom van vele hogy inda videon allig van fent 1-2 rész, viki oldalon meg 9 részig van fent magyarul..én meg angolul nem tudok.. és olyan mint csak ilyen "ÉRTHETETLEN VIDEÓ"-t néznék..tudtok olyat ami teljesen magyar feliratos?
2013. nov. 30. 10:30
 6/6 anonim válasza:
Fent az indavideón 12 .rész : [link]
2015. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!