Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Odinnal mi történt a...

SPOILER! Odinnal mi történt a Thor 2-ben? Most halott vagy mi?

Figyelt kérdés
Valaki mondja el légyszi!

2013. nov. 17. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki se tud szerintem többet, nekem is csak két elméletem van, egyik lehetetlenebb, mint a másik.

1. Amikor a végén a katona ment Odinhoz, hogy elmondja neki, hogy Loki halott, akkor meglehetősen furán vigyorgott, ebból következtettem, hogy az Loki, és gondolom megölte Odint.

2. (Ez úgyse :D) Amikor Thorral a Sötét világba ment, már akkor sem Loki volt ott, hanem esetleg Odin *itt haverok veszekedni kezdtek, hogy ez hülyeség* de szerintem kizárt, mert Odin nem tenne ilyet Lokiért, nem halna meg, és azt se mondané, higy nem Odinért (vagyis magáért) tette.

Mert ugye valakinek meg kellett halnia, azokat a hologramm cuccokat, amikoet Loki meg Frigga csinált, nem lehet megérinteni.


Egyik ötlet se hivatalos, és még annyira se megalapozott, de egész hazaúton ennyire jutottunk. Nem tudom, ki tud többet az esetről, hogy képregényekben van-e szó róla, mennyire alapszik a film a képregényen, stb.

2013. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor oké, rohadtnagy marvel fan vagyok lány létemre, azt hittem, hogy velem van a baj, és biztos most valahol elvesztettem a fonalat, de én is az első variációra gondoltam. :D
2013. nov. 17. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a Loki "halála" utáni jelenetek kiestek, mert végig azon izgultam, hogy nem lehet halott. Egyébként én is úgy ültem a film végén, hogy Ez mort komolyan megtörtént? Én ezt nem értem. , mert nem tudtam elképzelni, hogy így van vége, azt hittem, lemaradtam egy jelenetről, ami nyilvánvalóvá teszi a befejezést, de amikor a többiek is csak hápogtak és vártak a két extra jelenetre, hogy majd az megmagyarázza vagy valami (persze nem :D) akkor megnyugodtam, hogy nem velem van a baj :D
2013. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam hogy nem halhat meg egy ilyen kaliberű szereplo. Es ha bele gondoltok Loki joval okosabb annal mint amennyit megmutat.
2013. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van. Loki vagy megölte,vagy börtönbe záratta. Az első a valószínűbb.
2013. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak simán eltűnt... nemhiszem, hogy megölte, szerintem szerette annyira, és egy ilyen nagy karakter, mint Mindenek Atyja, nem halhat meg úgy, hogy azt nem mutatnák... Lokinak egyébként már kezdettől fogva az volt a terve, hogy Asgard trónjára ül. eleve azért ment a földre háborúzni, hogy visszavigyék... Odin biztos nemhalt meg, csak Lokinak sikerült valahogy a helyére kerülnie
2014. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!